Letné dekorácie od A do Z

Tagy:  interiér, bývanie, byt, dom, leto, miestnosť, dizajn, nakupovanie, farby

Sponzorované odkazy:

Letné dekorácie od A do Z

Farby osviežia nudný interiér

Drvivá väčšina ľudí si svoj interiér zariaďuje v neutrálnych farbách ako je béžová, hnedá alebo biela, lebo takýto byt či dom je niečím, čo hneď neomrzí a nevyjde z módy. S týmto prístupom rozhodne nič nepokazíte, avšak ruku na srdce, či vás nič nehovoriace farby a studený vzhľad v týchto horúcich letných dňoch tak trochu nenudia. Nemusíte nutne meniť všetko, čo vidíte, bohato postačí si zaobstarať zopár farebných drobností, ktoré vo výsledku urobia neuveriteľnú zmenu. Reč je o výrazných vankúšoch, pestrých vázach alebo zaujímavom konferenčnom stolíku, ktorý potom môžete dať napríklad deťom do detskej izby. Vo fantázii sa medze nekladú!

Autor: PolyvoreAutor: Polyvore

Obraz, ktorý hovorí za všetko

Dekorácie a doplnky sú to, čo tvorí celkový dizajn a bez čoho by bývanie nemalo svoju osobitú dušu a kúzlo. Nie každý si však potrpí na obrázky, fotografie alebo dokonca sviečky, ktoré sa potom stávajú iba lapačmi prachu, ktorých údržba je náročná a často až otravná. Miesto množstva malých drobností, ktoré sú vám prakticky k ničomu, si zaobstarajte väčšiu a hodnotnejšiu dekoráciu, z ktorej sa bude tešiť a denne radovať celá rodina. Čo hovoríte napríklad na extrémny obraz, ktorý sa svojou výstrednosťou a farbami stane razom stredobodom pozornosti? Umiestniť ho môžete nad sedaciu súpravu do obývacej izby, ale aj do predsiene, kde sa bude vynímať rovnako skvele. Ak nechcete do obrazu investovať tisícky eur, pozrite sa napríklad na ponuku v IKEA, kde si tiež prídete na svoje.

Autor: VERVETANDHOWLERAutor: VERVETANDHOWLER

Kvety nielen na lúke

Keď sa povie jar, väčšina ľudí si automaticky predstaví kvitnúce stromy, aleje, lúky a ich neuveriteľnú farebnosť a vychádzajúcu vôňu. A presne taký by mal byť aj jarný interiér, v ktorom sa budete cítiť krásne a uvoľnene. Viete si predstaviť, že prídete unavení z práce, po celodennom strese, a vrhnete sa do náručia bytu, ktorý vás bude rozmaznávať svojou veselosťou? Potom si presne taký dizajn doma musíte vytvoriť a možno budete milo prekvapení, že to vôbec nie je zložité. Postačí vám napríklad kvetovaná pohovka, konferenčný stolík s rastlinnými motívmi alebo čerstvé rezané kvety, ktoré vás uvítajú svojou vôňou každý deň.

Autor: VERVETANDHOWLERAutor: VERVETANDHOWLER

Článok Letné dekorácie od A do Z bol publikovaný 23. června 2015 v 07.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...