Boj o centimetre vyrieši sklopná posteľ

Tagy:  posteľ, sklopná posteľ, lôžko

Sponzorované odkazy:

Boj o centimetre vyrieši sklopná posteľ

Tiež patríte do skupiny tých, ktorí vo svojej domácnosti musia bojovať s každým centimetrom a stále nie je miesta nazvyš? V nasledujúcom článku vám poradíme, ako ušetriť dostatočne veľký priestor, ktorý cez deň môžeme použiť na iné účely.

Sklápacia posteľ sa osvedčila nielen pre denné použitie majiteľov domov, ale aj pre návštevy, ktoré vďaka tejto vymoženosti môžu pohodlne prenocovať. Po ich odchode sa posteľ vráti do pôvodného stavu a priestor je opäť k dispozícii pre všedné využitie.

Výhody sklápacích postelí

K najväčším výhodám sklápacích postelí patrí priestor, ktorý možno, po ustlaní a uložení postele do pôvodného stavu, využiť na iné účely, napríklad ako priestor, v ktorom sa môžu hrať deti. Medzi prednosti samozrejme patrí aj komfort spania, ktoré ocenia predovšetkým návštevy, ktorým sklopná posteľ v dostatočnej miere poslúži. Týmto predídeme aj požiadavkám na úložné priestory pre nafukovacie postele alebo ležadlá, ktoré by sme museli niekde skladovať.

za nábytkom sa skrýva lôžkoza nábytkom sa skrýva lôžko

Design sklápacích postelí

V prípade, že je sklápacia posteľ uložená, nikto nespozná, že sa za skriňou, knižnicou či nástennou policou ukrýva lôžko. Pri uzavretí sa razom premení posteľ na kus nábytku, ktorý dokonale ladí s ostatným interiérovým vybavením. Sklápacia posteľ je ponúkaná v jednolôžkovom alebo dvojlôžkovom prevedení, sklápanie môžeme vyberať vo variante na dĺžku alebo bočne, teda na šírku.

jednoduché rozloženie, ktoré zvládne aj malé dieťajednoduché rozloženie, ktoré zvládne aj malé dieťa

Ako sklápacia posteľ funguje?

Rozloženie sklopnej postele je veľmi jednoduché, ľahkým pohybom ruky sa sklopí predná časť nábytku smerom k podlahe. Po prebudení opäť vrátime ľahkým pohybom posteľ do pôvodného stavu. Na prikrývky slúži dostatočne veľký úložný priestor, ktorý sa nachádza v spodnej alebo hornej zásuvke, vždy záleží na štýle riešenia. Kvalitné vyklápacie postele disponujú bezpečným a stabilným mechanizmom, ktorý je zaistený silnými pružinami alebo hydraulickými piestami. Na základe tejto špeciálnej mechaniky je sklápanie alebo zdvíhanie postele veľmi ľahké a jednoduché, čo potvrdzuje aj fakt, že túto činnosť zvládnu praktizovať malé deti. Veľké uplatnenie teda nachádzajú sklápacie postele v detských izbách, kde voľný priestor slúži deťom cez deň na hranie či inú zábavnú činnosť. Nemusíte mať obavy, že by sa posteľ sklopila prudkým pádom, všetko je koordinované, pohyby sklápania sú pomalé a súbežne s nižšou polohou dochádza k vysunutiu posteľových nôh.

je to tak jednoduché a praktickéje to tak jednoduché a praktické

Článok Boj o centimetre vyrieši sklopná posteľ bol publikovaný 13. února 2013 v 16.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...