Kožená posteľ ponúka maximálny komfort

Sponzorované odkazy:

Kožená posteľ ponúka maximálny komfort

Spálňa patrí k miestam, v ktorých naberáme sily a energiu do nadchádzajúceho dňa, o celkovom komforte a odpočinku samozrejme rozhoduje kvalitná posteľ.
Výber postele by sme teda nemali nijako uponáhľať, pretože kvalita spánku sa odrazí na kvalite nášho života a zdravia.

Luxus môže mať niekoľko podôb, záleží aj na konkrétnom človeku, pretože pre každého predstavuje slovo luxus iný pojem. V prípade postele z kolekcie a radu Glamour je luxus len jeden. Tým je kožená posteľ, ktorá ponúka neuveriteľný užívateľský komfort a dizajnovú podobu.

Posteľ Glamour, najnovší výrobok pochádzajúci z dielne spoločnosti Rossetti, predstavuje spánok a odpočinok vo veľkom štýle.

Konštrukcia postele je vyrobená z drevených rámov v kombinácii s drevenou dyhou, povrch je tvorený najjemnejšou kožou s mäkkým čalúnením. Posteľ Glamour je ponúkaná v niekoľkých základných veľkostiach, ktorými sú veľkosť queen, king a king size.

Avšak táto luxusná posteľ je určená len pre niekoľko vyvolených, pretože jej cena nezodpovedá cenám štandardného ba dokonca ani nadštandardného nábytku. Cena za túto posteľ sa pohybuje v astronomických výšinách, cení sa na 4 200 amerických dolárov. Nutné dodať, že v cene nie je započítaný matrac, ktorý vzhľadom k luxusu postele nebude nijako lacnou záležitosťou.

LED podsvietenie posteleLED podsvietenie postele
luxusný designluxusný design
nadštandardný užívateľský komfortnadštandardný užívateľský komfort

Zdroj: http://mayflo.com/…-comfort.htm

Článok Kožená posteľ ponúka maximálny komfort bol publikovaný 10. července 2013 v 05.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...