Nábytok a doplnky za super ceny? Iba od Pure home

Tagy:  byt, dom, interiér, dizajn, domácnosť, nábytok, miestnosť

Sponzorované odkazy:

Nábytok a doplnky za super ceny? Iba od Pure home

Na bývanie a jeho štýl je kladený rovnaký dôraz ako na módu a ak sledujete najnovšie trendy v obliekaní a líčení, potom to pravdepodobne chcete mať aj doma pekné a útulné. Avšak zatiaľ čo obmieňanie šatníka je pomerne jednoduchou záležitosťou, interiér sa tak často meniť nedá. Zabralo by vám to veľa času a námahy, ale aj peňazí, čo by bolo vlastne zbytočné. Interiér by preto mal byť vždy maximálne nadčasový, harmonický, príjemný, obývateľný a jednoducho taký, aby ste ho mohli právom nazvať domovom. A kde si také kúsky vlastne zaobstarať? Pozrite sa na e-shop PUREHOME.COM, kde si budete pripadať ako v úplnom raji.

Ľudia pri zariaďovaní alebo rekonštrukcii svojich domovov veľmi často myslia na to, aby mali multifunkčnú a krásnu kuchyňu, priestrannú sedaciu súpravu a samozrejme neuveriteľne pohodlnú posteľ. Na čo ale zabúdajú, sú detaily, ktoré robia domov domovom a navyše vám uľahčia každodenné fungovanie. Reč je napríklad o výbere a voľbe osvetlenia, ktoré doma nesmie chýbať a napriek tomu ho mnohí podceňujú. Máte pocit, že je u vás doma nedostatok svetla? Potom si kúpte štýlovú stojacu lampu, ktorá sa bude dokonale vynímať v jedálni, obývačke alebo napríklad v predsieni. Tento krásny kúsok z kovu si zaobstaráte na e-shope PUREHOME.COM za príjemných 169 €.

Autor: PUREHOME.COMAutor: PUREHOME.COM

Žiadny byt alebo dom nebude nikdy pôsobiť príjemným a obývateľným dojmom, ak budú jeho steny zívať úplnou prázdnotou. Ak nemáte dostatok fotografií z rodinného albumu alebo iných upomienkových predmetov, ktoré by ste na stenu mohli či chceli zavesiť, kúpte si romantický obraz, ktorý je príjemný na pohľad a do moderného interiéru krásne zapadne. Ideálnou voľbou je napríklad tento kúsok, ktorý sa v obývacej izbe bude krásne vynímať. Obraz v jarných farbách kúpite na e-shope PUREHOME.COM za 326 €.

Autor: PUREHOME.COMAutor: PUREHOME.COM

Domov je vždy o detailoch a drobnostiach, ktoré práve to vaše obydlie odlišujú od tých ostatných. Nechcete, aby vaše bývanie vyzeralo ako z katalógu, kde chýbajú osobné veci a dôvtip? Potom si kúpte netradičné nápisy na stenu, ktoré budú vystihovať majiteľa a navyše vás každé ráno rozosmejú. Čo hovoríte napríklad na tento nápis nad posteľ, ktorý je jasný, stručný a úplne výstižný. Kúpite ho aj na e-shope PUREHOME.COM, a to za super cenu 22 €. V ponuke na nekonečná kopa nápisov, tak vyberajte a velebte svoj domov.

Autor: PUREHOME.COMAutor: PUREHOME.COM

Súčasťou kuchyne je vo väčšine domácností samozrejme tiež jedálenský kút alebo dokonca samotná jedáleň. Ak nie ste zvyknutí alebo nijako nepreferujete stolovanie v obývacej izbe či na zemi, potom vám stôl a stoličky jednoducho nemôžu chýbať. Jedáleň by mala byť nielen praktická a multifunkčná, ale predovšetkým nadčasová, aby do vášho bývania bola vhodná dnes, ale v ideálnom prípade aj za pár rokov. Ak premýšľate, aké stoličky si zaobstarať, vyberte si priehľadný plast, ktorý je moderným kúskom, ktorý si rozumie aj s drevom a kovmi. Stoličky kúpite na e-shope PUREHOME.COM od 111 € za kus.

Autor: PUREHOME.COMAutor: PUREHOME.COM

Článok Nábytok a doplnky za super ceny? Iba od Pure home bol publikovaný 9. listopadu 2015 v 08.45 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...