Jesenné novinky pre vaše bývanie

Tagy:  interiér, dizajn, štýl, byt, dom, miestnosť, izba, jeseň, september, dekorácie

Sponzorované odkazy:

Jesenné novinky pre vaše bývanie

Interiér rovnako tak ako váš šatník podlieha trendom a najviac tým týkajúcim sú ročné obdobia. Ak si potrpíte aj na domácu výzdobu, nebojte sa zaradiť do svojho interiérového repertoáru jesenné novinky. Zbavte sa letných kvetov a iných dekorácií pripomínajúcich leto a vpustite do svojej domácnosti jeseň v jeho celej kráse. Inšpirujte sa novinkami zo sveta dizajnu a nakupujte doplnky a dekorácie na svetových e-shopoch za skvelé ceny.

Privítajte hostí

Pri zariaďovaní výzdoby, či už jarnej, letnej alebo jesennej, by ste rozhodne nemali zabúdať ani na schodišťové dvere a chodbu. Možno pre vás ide o pomerne zanedbateľnú časť bytu alebo domu, ale majte na pamäti, že práve predsieň a chodba je to, čo hostia vidia ako prvé, čiže by samotný vchod mal pôsobiť veľmi reprezentatívne a netradične. Obstarajte si napríklad tento štýlový veniec na dvere z lístia, ktorý je v typických jesenných farbách. Jeho cena je na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM skvelých 12 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Výzdoba v štýle Halloweenu

Halloween síce nie je slovenským sviatkom a pochádza z Ameriky, ale v posledných rokoch sa aj u nás značne rozmohol a tak sa usporadúvajú najrôznejšie halloweenské párty a večierky a mnoho ľudí si tiež obľúbilo typickú dekoráciu, kde nesmie chýbať napríklad tekvica. Môžete si ju vyrobiť doma, ale ak chcete mať dekoráciu na celú jeseň, potom si zaobstarajte túto atrapu v medenom nádychu, ktorá vám vydrží niekoľko rokov. Jej cena je na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM 53 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Nech žije kov

V tohtoročnej sezóne sú v kurze kovy, a to na mnoho spôsobov. Mnoho ľudí má doma kovový nábytok, avšak obvykle sú z kovu iba nohy alebo rámy. Viete si predstaviť aj celokovový stôl alebo menší stolík v netradičných tvaroch? Ak je vaša domácnosť moderná, potom si obstarajte tento odkladací alebo nočný stolík v kovovom prevedení, ktorý je hitom tohtoročnej sezóny. Zaobstarať ho môžete na e-shope LUISAVIAROMA.COM za 465 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Mramor v domácnosti? Prečo nie

Ďalším netradičným trendom tohto roku a predovšetkým jesene je mramor. Možno ste sa s ním doteraz stretávali iba na cintoríne, avšak mramor je materiálom, ktorý je pre interiér ako stvorený. Vydrží neuveriteľne dlho, je prakticky nezničiteľný, vzhľadom k jeho šedej farbe aj neutrálny a do mnohých domácností úplne vyhovujúci a zapadajúci. Kúpte si mramorové skrinky alebo úložné priestory, ktoré majú štýl a šmrnc. Cena mramorového nábytku sa na e-shope NEIMANMARCUS.COM pohybuje okolo 62 € od najmenšieho kusu.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Zamerané na taniere

Nedokážete sa vzdať kvetov ani na jeseň a chceli by ste ich mať doma po celý rok? Potom sa zamerajte na senzačné taniere značky Delmas, ktoré sú inovatívne a neutrálne, čiže využiteľné po celý rok. Jemný jesenný podklad zdobí svetlý kvet ktorý je vhodný do moderného i rustikálneho zariadenia. Cena tanierov je na e-shope LUISAVIAROMA.COM 37 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Článok Jesenné novinky pre vaše bývanie bol publikovaný 20. září 2016 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...