5 trendových noviniek do vašich domácností

Tagy:  interiér, dekorácie, doplnky, byt, dom, vybavenie, trendy

Sponzorované odkazy:

5 trendových noviniek do vašich domácností

Nielen šatník, ale aj domácnosť potrebuje čas od času niečo nové, čo by ju rozžiarilo a dodalo taký ten punc sviežosti. Máte pocit, že je váš interiér už dlhšiu dobu nijaký, chýba štýl a rozhodne by mu neprekážalo trochu vylepšiť? Potom sa zamerajte na štýlové a luxusné novinky do domácností, ktoré dodajú miestnostiam presne to, čo im teraz chýba. Elegancia, kvalita a nápad. To sú motta pre tohtoročnú jar.

V žiadnej kuchyni samozrejme nemôže chýbať riad. Avšak tu záleží na tom, aký vyberiete a či sa budete riadiť tým, čo má okolie alebo stavíte na niečo netradičné. Vždy je skvelou voľbou elegantný a vysoko kvalitný riad, ktorý každé vaše stolovanie pozdvihne na vyššiu úroveň. Na e-shope NORDSTROM.COM nájdete napríklad túto krásnu súpravu značky Vera Wang, ktoré vás nadchne. Cena súpravy je na e-shope 130 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Nerezový riad je akousi alfou a omegou kuchyne a málokto ešte dnes používa nekvalitné plechové kúsky, v ktorých sa každé jedlo okamžite pripáli. Ďalším variantom je samozrejme tiež teflón, ale treba podotknúť, že exteticky nie je príliš efektívny. O to zaujímavejší je nerez s trendovými metalickými prvkami. Hrnce v strieborno medenom vyhotovení tak vyzerajú úplne senzačne. Cena riadu sa pohybuje okolo 55 €, a to len na e-shope URBANOUTFITTER­S.COM.

Autor: URBANOUTFITTERS.COMAutor: URBANOUTFITTERS.COM

Prestieranie je ďalšou neoddeliteľnou súčasťou domáceho vybavenia a pokiaľ ho v jedálni nemáte, potom sa zrejme môžete čo nevidieť tešiť na zničený nábytok, lebo teplé taniere a čaj drevu ani sklu dvakrát neprospievajú. Pozrite sa na novinku e-shopu BARNEYS.COM, kde nájdete nespočetné množstvo variantov jedálenského prestierania, ktoré vyzerá úplne skvele. Jeho cena sa pohybuje okolo 20 € za kus.

Autor: BARNEYS.COMAutor: BARNEYS.COM

Doma by nemali chýbať ani také maličkosti, ktoré síce nezmenia interiér bytu alebo domu, ale pôsobia príjemným nadčasovým dojmom a k tomu všetkému sú praktické. Reč je napríklad o nádobách na sviečky alebo o svietnikoch, ktoré sa vždy hodia a rozhodne nie sú na škodu. Zvoľte napríklad tento netradičný zlatý kúsok s vtipnou ovocnou aplikáciou. V modernom bývaní bude vyzerať senzačne. Cena dekorácie sa pohybuje okolo príjemných 33 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Nemáte čas sa starať o živé kvety a kedykoľvek si nejaké zaobstaráte, vzápätí vám zahynú alebo uschnú? Potom sa jednoducho zmierte s tým, že nie ste príliš dobrí pestovatelia a zaobstarajte si luxusné umelé kvety, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako živé. Zaobstarať si ich môžete na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM za super cenu 44 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Článok 5 trendových noviniek do vašich domácností bol publikovaný 23. května 2017 v 00.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...