Vianočné dekoračné látky, závesy, tapety a samolepky skrášlia domov

Tagy:  ozdoba, textílie, obrus, vianočné sviatky, svetelný záves, dečka, nálepky, samolepky

Sponzorované odkazy:

Vianočné dekoračné látky, závesy, tapety a samolepky skrášlia domov

Vianoce sú čoskoro tu a spolu s nimi prichádza aj tá jedinečná a neopakovateľná atmosféra. Vianoce sú tými najčarovnejšími sviatkami práve preto, že si dávame toľko záležať, aby všetko bolo čisté a pekné. K tomu nám pomáhajú najmä najrôznejšie ozdoby a dekorácie, ktorými možno skrášliť každú izbu a každé miesto.

Dekoratívne vianočné obrusy

Textílií s vianočnými motívmi je na trhu mnoho a možno ich použiť ako záves, obrus, či prehoz. Takáto dekorácia nie je drahá, možno ju obmieňať a je na použitie aj mnoho rokov. Či už sa rozhodneme zaobstarať si veľký obrus cez celý stôl, či dáme prednosť malej dekoratívnej dečke, vykúzlite v miestnosti okamžite vianočnú atmosféru. Konferenčný stolík v obývačke, ale aj stôl v jedálni môžeme zahaliť do veselého farebného obrusu. Zvoliť môžeme typické farby, vzory, ale aj rôzne zložité obrázky. Červený obrus s bielymi hviezdičkami je ešte pomerne decentným variantom. Iste z neho však dýcha vianočná atmosféra. Ďalšími obľúbenými farbami spojenými so sviatkami pokoja a mieru sú zelená, modrá a tiež zlatá alebo strieborná. Veľmi často sa stretávame s motívmi zvončekov, stromčekov, sviečok či zdobených ihličnatých vetvičiek. Je len na nás, aké textílie si vyberieme. Zladiť v nich môžeme celú výzdobu. Stačí sa držať optimálne dvoch farieb a zahaliť do nich krásne celý byt. Potom už stačí len prevoňať byt sladkosťami, škoricou a pomarančom a Štedrý deň skoro zaklope na dvere.

Látky s vianočnými motívmi, autor: domacitextil.czLátky s vianočnými motívmi, autor: domacitextil.cz

Rozsvieťte byt aj záhradu

Pomerne jednoduchým spôsobom, ako dekoráciami potešiť seba aj okoloidúcich je nezabudnúť ani na výzdobu exteriéru. Svetielka blikajúce do ulice vyzerajú skvele a navodzujú tú pravú náladu. Ozdobiť možno ako dom samotný, tak aj záhradu. Perfektným spôsobom, ako urobiť skutočne dojem, je zaobstarať si dlhé svetelné závesy, ktoré budú žiariť do diaľky. Ozdobiť nimi môžeme pokojne všetky okná a použiť ich možno aj na skrášlenie stromčekov a podobne.

Svetelné vianočné závesy, autor: dekorace.czSvetelné vianočné závesy, autor: dekorace.cz

Samolepky, čo skrášlia byt aj nábytok

Samolepky na stenu sú fantastickým spôsobom, ako s minimálnym úsilím vykúzliť veľký dojem. Nálepky s vianočnými motívmi môžeme nalepiť na stenu, nábytok či sklo a vniesť tak do interiéru čaro sviatkov. Z najrôznejších, či už viac či menej náročných vzorov si bezpochyby vyberie každý. Typické vetvičky a sviečky zaujmú všetky vekové kategórie. Stromček s farebnými ozdobami práve tak. Trochu modernejšia je tak trochu abstraktná prekrásna samolepka so sobom s veselými farebnými kruhmi.

Vianočné samolepky na stenu aj na nábytok, autor: tapeta-dekorace.czVianočné samolepky na stenu aj na nábytok, autor: tapeta-dekorace.cz

Článok Vianočné dekoračné látky, závesy, tapety a samolepky skrášlia domov bol publikovaný 8. prosince 2012 v 20.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...