Vianočné dekorácie 6x inak

Tagy:  doplnky, vianoce, byt, dom, interiér, sviatky

Sponzorované odkazy:

Vianočné dekorácie 6x inak

Vianočné sviatky nie sú len o jedle, daroch a strese, ale aj o dekoráciách, vďaka ktorým budete cítiť tú pravú sviatočnú atmosféru, a to možno ešte pred Štedrým dňom. Doplnkov s Vianočnou tematikou je na trhu samozrejme nespočetné množstvo, takže si na svoje určite príde každý, aj ten najväčší detailista. Už vás dekorácie z predošlých rokov omrzeli a radi by ste svojmu bývanie dali úplne nový Vianočný kabát? Potom sa nechajte inšpirovať novinkami zo svetových internetových obchodov, ktoré udávajú trendy pre Vianoce 2015.

Ozdoby, ako ich nepoznáte

Ozdoby na stromčeku nesmú chýbať, bez nich by Vianoce nikdy neboli také, ako ich poznáte. Väčšina ľudí si zvykla na klasické guľôčky a iné fúkané a maľované ozdoby, ktoré buď ladia s celkovým zariadením bytu alebo napríklad dedia sa vo svojej rodovej línii. Nech už je to akokoľvek, možno práve tento rok nastal čas na zmenu. Čo by ste povedali na sklenené ozdoby, ktoré majú typické motívy vločiek, hviezd, stromčekov alebo zvonu? Ak vás zaujali a viete si ich na svojom stromčeku predstaviť, potom si ich môžete zaobstarať na e-shope BLOOMINGDALES.COM, a to od 76 € za kolekciu.

Autor: BLOOMINGDALES.COMAutor: BLOOMINGDALES.COM

Darčeky všade, kam sa pozriete

Darčeky sú samozrejme ďalším zo symbolov Vianoc, pretože sa bez nich po Štedrovečernej večeri nezaobídete. Nielen dospelí, ale predovšetkým deti zbožňujú Vianoce práve kvôli darčekom a každoročne sa tešia na hŕbu hračiek, ktoré si tak vysnívali. Darčeky sa však v byte môžu objavovať vo všetkých možných podobách, nielen pod stromčekom, kde beztak nevydržia príliš dlho. Pozrite sa na novinky e-shopu NORDSTROM.COM, kde kúpite túto krásnu dekoráciu napríklad na stôl alebo policu. Cena darčeka je 20 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Exteriér ako čerešnička na torte

Dokonale ste si vyšperkovali interiér, ale tak trochu ste zabudli na vonkajšie prostredie? Ak máte záhradu alebo väčšiu chodbu, mali by ste výzdobu riešiť aj tam. Prekvapte svoju návštevu štýlovou soškou soba, ktorý k Vianociam tiež patrí. Ak si nepotrpíte na gýčové doplnky, ktorých je na trhu tiež veľa, stavte na luxusný materiál a zlatistý nádych, vďaka ktorému je sob symbolom nielen Vianoc, ale aj luxusu. Cena tejto dekorácie je na e-shope NORDSTROM.COM 71 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Drevo ako návrat do minulosti

Za posledné roky sa dekorácie značne vyvinuli a po prírodných materiáloch nie je ani chýru, ani slychu. Dnes sa na stromčekoch objavujú fúkané guľôčky a všetky ostatné dekorácie sú obdobné alebo napríklad z plastu a skla. Kam sa ale vytratilo drevo, slama a šišky, ktoré sa na Vianoce v bytoch bežne objavovali? Ak nechcete mať Vianoce v typickom modernom duchu, ako je to teraz zvykom, kúpte si na e-shope NORDSTROM.COM drevenú kolekciu ozdôb, ktoré sú v nadčasovom duchu a sú vhodné ako na stromček, tak na zavesenie kdekoľvek v interiéri.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Článok Vianočné dekorácie 6x inak bol publikovaný 16. prosince 2015 v 00.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...