Vianočné dekorácie pre rok 2011 - nové zimné trendy

Tagy:  Vianoce, sviatky, advent, výzdoba, samolepky, osvetlenie, ozdoby, obrúsky, dekorácie

Sponzorované odkazy:

Vianočné dekorácie pre rok 2011 - nové zimné trendy

Vianočné sviatky sa rýchlo blížia, nákupné centrá už ozdobuje imelo a strieborné zvončeky a ľudia začínajú nakupovať darčeky pre svojich najbližších. Rovnako tak, ako si celoročne zdobíme obývacie izby či jedálne voňavými kvetmi, vystavujeme foto rámčeky priateľov a rodiny, na steny vešiame obrazy a aranžujeme police s knihami, čo by to bolo na adventné obdobie bez dokonalej Vianočnej dekorácie, ktorá vám navodí atmosféru skorých osláv pokoja a mieru. Ako si vyzdobíte byt záleží čisto na vás, každý sme iný a uprednostňujeme odlišné tradície a nápady. Niekto si potrpí na najnovšie trendy, iný zase zapadá do „starej školy“ a každoročne „oprašuje“ už vyblednuté svietniky a stromčeky, ktoré sa dedia z generácie na generáciu. Ak túžite po niečom úplne inovatívnom, čo prekvapí nielen vás, ale aj vaše okolie, inšpirujte sa Vianočnými dekoráciami pre rok 2011.

Vianočné samolepky

Novým trendom sa v tomto roku stali samolepky s Vianočnými motívmi, nie sú to však hocijaké obyčajné „nálepky“. Ide sa o špeciálny druh samolepiacej tapety, ktorú môžete umiestniť po dobu adventu na stenu miestnosti, čím zbúrate všetky hranice fantázie a originality. Ak si netrúfnete na takú zmenu interiéru, dajú sa uchytiť tiež na okná či sklenené dvere, drevo a skrátka na akýkoľvek rovný povrch. Samolepkami si skrášlite napríklad vonku skleník alebo kôlňu.

Ozdobte steny miestností nevšednými samolepkami, autor: dekorumOzdobte steny miestností nevšednými samolepkami, autor: dekorum

Sklenené Vianočné ozdoby

Iste sa pamätáte na dobu, kedy sklo nesmelo na vianočnom stromčeku chýbať, postupom rokov sa tento trend vytratil, ale nie na dlho. Vianoce 2011 oslavujú návrat sklenených ozdôb, ktoré slávnostne zatienia plastových panáčikov. Tento druh dekorácie je síce chúlostivý na akékoľvek manipulovanie, ale za trblietanie a eleganciu voňavej borovice vám to určite stojí. Sklenené ozdoby zakúpite v najrôznejších tvaroch a farbách, pričom najžiadanejšie sú stále gule s červenozlatými aplikáciami, ktoré k sviatkom vianočným skrátka neoddeliteľne patria.

Vianočná ozdoba na stromček v klasickej kombinácii zlatej a červenej, autor: glassorVianočná ozdoba na stromček v klasickej kombinácii zlatej a červenej, autor: glassor

Vianočné obrúsky

Čo asi nikdy nevyjde z módy sú tradičné Vianočné obrúsky s typickými motívmi v podobe svietnika, stromčeka a ďalších symbolík sviatku. Papierové obrúsky neslúžia iba k hygienickému účelu, ale pomáhajú dozdobiť adventný stôl pripravený k štedrovečernej večeri. Nezabudnite si k nim dokúpiť aj látkové prestieranie s totožným obrázkom.

Papierové obrúsky s motívom svietnika nesmú na štedrovečernom stole chýbať, autor: pergramuPapierové obrúsky s motívom svietnika nesmú na štedrovečernom stole chýbať, autor: pergramu

Abstraktné dekorácie

Akonáhle bude váš príbytok prevoňaný škoricou a vianočný stromček bude stáť v plnej kráse, nezabudnite skrášliť váš dom aj zvonku. Kúpte si netradičné svietivé reťaze v tvare sŕdc, anjelov alebo abstraktných geometrických špirál, ktoré fungujú na unikátnu LED technológiu. Ukážte vašim susedom, že Vianoce sú pre vás sviatky lásky a pohody.

vyzdobte exteriér vášho domu skleneným osvetlením, autor: home&homevyzdobte exteriér vášho domu skleneným osvetlením, autor: home&home

Článok Vianočné dekorácie pre rok 2011 - nové zimné trendy bol publikovaný 29. listopadu 2012 v 20.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...