Ravak - kúpeľne 2013

Tagy:  kúpeľne ravak, dizajn, interiér, odpočinok, energia, nábytok, vaňa, sprchový kút

Sponzorované odkazy:

Ravak - kúpeľne 2013

Kúpeľňa je miestnosťou, ktorá má v každom byte či dome svoju nezameniteľnú funkciu, avšak okrem poskytnutia základnej hygieny by pre lepšie bytie, mala byť niečím viac. V kúpeľni podľa vašich predstáv by ste sa mali cítiť pohodlne, príjemne a harmonicky, lebo aj tu sa dá relaxovať a čerpať novú energiu. Ak vaša doterajšia kúpeľňa má iba nepríliš priestranný sprchový kút a starodávne kachličky pripomínajúce nemocničné oddelenie, nechajte sa inšpirovať novinkami od špecialistu na kúpeľne, ktorým nie je nikto iný, než Ravak.

Ravak je spoločnosť, ktorá sa kúpeľňami a ich prvotriednym vybavením zaoberá už niekoľko rokov a treba povedať, že úspešne. Vybrať si môžete z naozaj širokej ponuky od jednoduchých variantov až po extravagantné a luxusné kúsky, ktoré vám budú spríjemňovať život po desiatky rokov.

Prvý stojí za zmienku určite kúpeľňový koncept Klasik, ktorý, ako už názov napovedá, sa zameriava na klasické kúpeľne, ktoré disponujú hladkými, rovnými líniami a sú zamerané predovšetkým na praktickosť. Umývadlá sú typického tvaru, vaňa je obdĺžniková a kachličky zvyčajne v prírodných tónoch a nenásilných motívoch, ktoré sú vhodné do každého interiéru. Ak nijako nechcete experimentovať, kúpeľne Klasik sú trafením do čierneho.

Kúpeľňa Klasic, autor: ravakKúpeľňa Klasic, autor: ravak

Druhým v poradí je koncept Chrome, ktorý je navrhnutý do rýdzo futuristického a minimalistického štýlu. Ústredným prvkom je tu práve chróm, ktorý môžete vidieť ako na lemovanie vane a sprchovacieho kúta, tak na nábytku. Výhodou chrómu je ľahká údržba a dlhotrvajúci luxusný efekt.

Koncept Chrome, autor: ravakKoncept Chrome, autor: ravak

Koncept Evolution by vás mal nadchnúť hneď pri prvom pohľade. Jeho elegantný vzhľad a akási ľahkosť pôsobí uvoľneným dojmom a navodzuje neuveriteľne príjemnú atmosféru. Tu si užijete ničím nerušený kúpeľ a získate späť stratenú energiu. Hlavnými prvkami kúpeľní Evolution sú predovšetkým drevo a kameň.

Koncept Evolution, autor: ravakKoncept Evolution, autor: ravak

Ak milujete farby a veselé motívy, iste vás nadchne koncept Be Happy, ktorý sa nesie presne v tomto duchu. Hneď ráno na vás farebné steny a vtipné dekorácie dýchnu optimistickú náladu, ktorú si udržíte po celý namáhavý deň.

Koncept Be Happy, autor: ravakKoncept Be Happy, autor: ravak

Článok Ravak - kúpeľne 2013 bol publikovaný 8. ledna 2014 v 07.00 v rubrike Dom a Byt. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...