Moderné domové čísla

Tagy:  domové čísla, označenia domov, číslice, identifikácia domov, Eichler

Sponzorované odkazy:

Moderné domové čísla

Na každom dome alebo vstupnej bránke nájdeme číselné označenie čiže, laicky povedané číslo domu. Tento údaj obvykle slúži pre účely korešpondenčné, identifikačné a dizajnové, preto je potrebné umiestniť ho tak, aby bol dobre viditeľný.

Nový dynamický rozmer v prezentácii a identifikácii domov priniesla spoločnosť Eichler (Eichlernumbers), malá rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu kvalitných a moderných čísiel domov. Ponuka zahŕňa rozmanitú škálu číslic, z ktorej môžeme vyberať podľa ostatných doplnkov nášho exteriéru. Domové čísla by sa mali snúbiť napr. s poštovou schránkou, odkvapom, okenicami či kovaním.

Kolekcia moderných číslic určených na označovanie domových adries disponuje perfektnou viditeľnosťou, decentnosťou, vkusom a originalitou. Už na prvý pohľad môžeme zaznamenať kvalitu a dôkladnosť spracovania, ktorých životnosť je „na doživotie“.

Našťastie už pominuli časy, keď naše príbytky škaredili domové čísla na plechovom štvorčeku, ktorým sa pripisoval iba punc „čísla popisného“. Dnešná generácia ľudí dáva prednosť aj kvalitným a dizajnovo spracovaným exteriérovým doplnkom, medzi ktoré patria aj domové číslice.

vkusné označenie domu na poštovej schránkevkusné označenie domu na poštovej schránke
v jednoduchosti je krásav jednoduchosti je krása
decentné a predsa exkluzívnedecentné a predsa exkluzívne

Zdroj: http://design-milk.com/…ouse-numbers

Článok Moderné domové čísla bol publikovaný 23. března 2013 v 11.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...