Dekoračné vankúše Twinkle

Tagy:  vankúše, vankúšiky, dekoratívne vankúšiky, Wenlan Chia, Twinkle

Sponzorované odkazy:

Dekoračné vankúše Twinkle

Interiéru dodávajú čaro doplnky, ktoré zjednocujú priestor a umocňujú celkovú atmosféru prostredia. Najčastejšie sa v interiéri objavujú dekoračné vankúšiky, ktoré zaujímajú výsostné postavenie v obývacích izbách, kuchynských kútoch, spálňach, pracovniach alebo detských izbách.

Na trhu existuje rozmanitá škála vankúšov, ale unikátne originálne kúsky by sme hľadali ako ihlu v kope sena.

Dizajnérka Wenlan Chia uviedla na trh kolekciu dekoratívnych vankúšikov, ktoré vystihujú jej súčasný životný štýl a detstvo prežité na Taiwane. Na vankúšoch sú zobrazené autorkine vlastné potlače a vzory inšpirované snímkami z pracovného života stráveného v prostredí umenia a dizajnu. V rovnakej potlači môžeme vyberať posteľnú bielizeň, a tak dosiahnúť maximálnej designovej harmónie.

K módnym vzorom aktuálnej trendovej kolekcie patria predovšetkým geometrické vzory, výstredná kombinácia bodiek s oválmi alebo plynúce vlny. Z kvetinových motívov sú in ázijské rastliny, kombinácia obrích stromov s drobnými kvietkami alebo bambusmi.

originálna potlač vnesie do interiéru exkluzivituoriginálna potlač vnesie do interiéru exkluzivitu
nevšedné, napriek tomu zaujímavénevšedné, napriek tomu zaujímavé

Zdroj: http://design-milk.com/twinkle-twinkle

Článok Dekoračné vankúše Twinkle bol publikovaný 11. dubna 2013 v 06.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...