Vankúše pre vašu kreatívnu spálňu

Tagy:  ferm living, creative cushions, vankúše, vankúšiky, dekoratívne vankúše, dekorácie, spálňa, lôžkoviny

Sponzorované odkazy:

Vankúše pre vašu kreatívnu spálňu

K spálňam neodmysliteľne patria lôžkoviny, prikrývky a vankúše, ktoré môžu byť doplnené menšími dekoratívnymi alebo praktickými vankúšikmi. Prítomnosť menších vankúšikov v spálňach je dvojakého charakteru. Slúži ako estetický doplnok spálne, ktorými sa zvýrazní celkový dojem postele. Druhé, úžitkové hľadisko vankúšikov, nám poskytuje užívateľský komfort pri čítaní, podpere hlavy, pozeraní sa na televíziu alebo akékoľvek ďalšej činnosti.

V dnešnom diele sa zameriame na vankúše, ktoré disponujú nevšedným vzhľadom, ktorý dokáže prebudiť každú spálňu do rozžiareného dňa. Kolekcia kreatívnych a ultramoderných vankúšov pochádza z dielne spoločnosti Ferm Living.

Potlač vankúšov sa nesie v duchu zábavnej a kreatívnej grafiky, ktorá vnesie do interiéru novú dimenziu podoby. Minimalizmus a decentnosť farebného prevedenia potlače dodáva vankúšikom exkluzívny štýl. Kombinácia bielej a čiernej farby je variant vhodný do všetkých štýlov interiérov.

Vankúše sú k dostaniu za 65 Euro, nie je však uvedené, či cena zahŕňa aj výplň vankúša. Vzhľadom k nie príliš nízkej cene je pravdepodobné, že ide o komplet, teda vrátane výplne.

V našej fotogalérii sa môžete nechať inšpirovať veľmi vkusnými potlačami, ktoré potešia oko a rozžiaria interiér.

kreatívne riešenie pre váš interiérkreatívne riešenie pre váš interiér
atypická grafika vnesie do interiéru osvieženieatypická grafika vnesie do interiéru osvieženie
nevšedný dizajn, originálna myšlienkanevšedný dizajn, originálna myšlienka

Zdroj: http://freshome.com/…ive-bedrooms

Článok Vankúše pre vašu kreatívnu spálňu bol publikovaný 9. srpna 2013 v 07.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...