Vankúše ako bytový doplnok? Prečo nie

Tagy:  interiér, byt, dom, bývanie, nábytok, e-shop

Sponzorované odkazy:

Vankúše ako bytový doplnok? Prečo nie

Bytové doplnky a najrôznejšie dekorácie sú tým, čo robí interiér krásnym, štýlovým a útulným, preto nesmú chýbať v žiadnom byte ani dome, o tom nie je pochýb. Takých dekorácií existuje neuveriteľné množstvo a je len a len na vás, aké uprednostníte a čomu budete venovať svoju pozornosť. Ak premýšľate, že by ste svojmu bývaniu dali trochu nový kabát, ale nechcete investovať toľko peňazí, stavte práve na štýlové doplnky, ktoré dokážu hotové zázraky. Sú nimi napríklad trendy vankúše, ktoré majú široké uplatnenie, a to nielen v spálni.

Jeseň je v plnom prúde a z obchodov s odevmi sa tak nejako vytratili veselé a hravé farby. Jesenné počasie a celkovo móda tak trochu zvádza k pochmúrnejším farbám, avšak u vás doma sa stále môžu objavovať o poznanie jasnejšie a výraznejšie tóny. Ak sa nebojíte dúhových farieb a pastelových odtieňov, potom si zaobstarajte tento krásny vankúšik z e-shopu LUISAVIAROMA.COM, ktorý vás bude stáť 41 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Už je to druhý rok, čo sú neuveriteľne v kurze metalické farby a všetko s nimi spojené. Či už hovoríme o klasickej zlatej alebo striebornej, o trendy medenej, bronzovej alebo iných podtónoch, všetky sa môžu objavovať ako v šatníkoch, tak v skrinkách na topánky, ale aj v interiéroch a dokonca v exteriéroch. Čo hovoríte napríklad na tento štýlový vankúšik v metalických farbách, ktorý vás na e-shope NEIMANMARCUS.COM bude stáť príjemných 33 €?

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Ďalším trendom tohtoročnej jesene a tiež zimy je modrá farba, a to snáď vo všetkých možných prevedeniach. Zatiaľ čo v minulosti bola modrá vhodná skôr do spálne alebo kúpeľne, pretože veľmi upokojuje a harmonizuje, dnes ju môžete mať napríklad aj v obývacej izbe alebo dokonca v jedálni. Ak sa trochu bojíte modrej farby vpustiť do svojho bytu alebo domu, začnite pozvoľna, a to pomocou vankúšika z e-shopu BLISSHOMEANDDE­SIGN.COM v cene 83 €.

Autor: BLISSHOMEANDDESIGN.COMAutor: BLISSHOMEANDDESIGN.COM

Vzhľadom k faktu, že je už jeseň a onedlho bude zima, mali by ste sa inšpirovať jesennými farbami, ktoré sú samozrejme opäť neuveriteľne v kurze. Svetový módny návrhári a dizajnéri sa nechávajú každoročne inšpirovať prírodou, preto nie je divné, že vznikajú také kúsky, ktoré v sebe snúbia žltú, okrovú, oranžovú, hnedú a koniec koncov aj červenú, ktorá k tomuto obdobiu tiež patrí. Vankúšik v jesenných farbách kúpite na e-shope DOTANDBO.COM za 29 €.

Autor: DOTANDBO.COMAutor: DOTANDBO.COM

Článok Vankúše ako bytový doplnok? Prečo nie bol publikovaný 16. října 2015 v 08.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...