Inšpirácia pre moderné spálne

Tagy:  spálňa, posteľ, nábytok, posteľná bielizeň, textílie, bytové textílie

Sponzorované odkazy:

Inšpirácia pre moderné spálne

Spálňa je miestom, v ktorom sa snažíme relaxovať, uvoľniť, oddýchnuť si a načerpať novú energiu do nadchádzajúceho dňa. K maximálnemu odpočinku a uvoľneniu našej mysle prispieva aj prostredie, ktoré nás obklopuje. To by malo byť jednoduché, s prevládajúcimi prírodnými farbami, so sviežim a čerstvým vzduchom.

Nasledujúce riadky budú vypovedať o moderných a trendy spálňach, v ktorých sa všetky prvky dokážu navzájom maximálne snúbiť. Autorom moderného spálňového dizajnu je talianska spoločnosť Presotto Italia, ktorá prezentuje štýlové nápady v maximálnom kontexte.

Spoločnosť Presotto Italia prezentuje všetky svoje výrobky ako spálňový súbor, čo je z psychologického hľadiska výborný marketingový ťah. Vkusne aranžovaný nápad sa ďaleko lepšie predáva ako nábytok, kde stojí jedna posteľ vedľa druhej.

Z ponuky spoločnosti Presotto Italia si dokáže vybrať snáď každý zákazník, za čo možno vďačiť rozmanitému štýlu výrobkov. V ponuke nájdeme nábytok klasický až po extravagantný, štandardný aj luxusný, a to v mnohých materiálových podobách.

K spálňovému nábytku, a to predovšetkým k posteliam, možno vyberať aj vhodné textílie (posteľnú bielizeň), ktorú možno ladiť do farieb so záclonami a závesmi. Medzi textilnými doplnkami sa nachádzajú aj rozličné druhy vankúšov a vankúšikov, ktoré slúžia predovšetkým pre funkciu dekoratívnu.

Všetky moderné spálne však majú rovnakého menovateľa, ktorým je minimalizmus, a to v hlavnom slova zmysle. Dôraz je kladený na jednoduchosť, hladké línie, nápaditosť, decentnosť a predovšetkým vzdušnosť.

exkluzivita si žiada maximálny priestorexkluzivita si žiada maximálny priestor
moderným trendom je vzdušnosť a svetlosť prostrediamoderným trendom je vzdušnosť a svetlosť prostredia

Zdroj: http://dornob.com/…-real-spaces

Článok Inšpirácia pre moderné spálne bol publikovaný 12. dubna 2013 v 15.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...