Rozprávkový dizajn detských izieb

Tagy:  izba, detská izba, vybavenie detskej izby, nábytok do detskej izby, design detskej izby, Kidtropolis, amazing room

Sponzorované odkazy:

Rozprávkový dizajn detských izieb

Vytvorenie úžasného a atypického dizajnu detskej izby je veľmi náročná a mnohokrát až nadštandardná či nesplniteľná úloha. Vybavenie a štýl detskej izby by mal ísť predovšetkým ruka v ruke s prianím a vkusom svojho užívateľa, teda dieťaťa. To, čo sa páči rodičom sa zvyčajne nepáči deťom a naopak. Zariaďovanie detskej izby je teda vecou zložitou a mnohokrát až nemožnou, avšak úplne inak tomu je, keď zveríme úlohu do rúk odborníkov.

Spoločnosť Kidtropolis sa špecializuje na dizajn a kompletné vybavenie detských izieb. Novinkou spoločnosti Kidtropolis je projekt nazvaný AMAZING ROOM, ktorý prináša realitu v krásnom dizajne.

Námetom na výrobu a dizajnovú tvorbu detských izieb sú rozprávky a skutočný svet, ktorý nás obklopuje. Nevšedným zážitkom pre deti budú predmety, ktoré sú od tých skutočných takmer na nerozoznanie. Vydareným príkladom môžu byť kvety, huby, lampy, vtáčie búdky, strom s lístím alebo najrôznejšie plody.

V prípade izby AMAZING bola použitá ako základ ružová farba, ktorá dokonale ladí s ďalšími prvkami. Dievčatká, ktoré budú v takto zariadenej izbe bývať, sa z reality presunú do imaginárneho sveta, v ktorom sa stanú napríklad vytúženou princeznou. Vďaka spoločnosti Kidtropolis si budú môcť vytvoriť svoj vlastný čarovný svet, v ktorom si splnia svoje tajné sny a nádeje.

príroda pod strechoupríroda pod strechou
nábytok zladený do fariebnábytok zladený do farieb
kvalitné spracovanie do najmenšieho detailukvalitné spracovanie do najmenšieho detailu
imaginárny svet ako na dlaniimaginárny svet ako na dlani

Zdroj: http://freshome.com/…ign-for-kids

Článok Rozprávkový dizajn detských izieb bol publikovaný 17. dubna 2013 v 16.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...