Kuchyne Hanák

Tagy:  kuchyne, kuchynské zostavy, kuchynské linky, kuchyne Hanák, nábytok Hanák

Sponzorované odkazy:

Kuchyne Hanák

Spoločnosť Hanák Nábytok, a.s. pokračuje v rodinnej tradícii, ktorá sa datuje do obdobia pred druhou svetovou vojnou. Novodobá história firmy sa počíta od roku 1990. Výstavba vlastného závodu sa začala roku 1995 v Popůvkách u Kojetína. Od tejto chvíle sa každým rokom spoločnosť rozrastá o nové priestory, k dnešnému dňu sa areál spoločnosti rozprestiera na ploche o rozlohe 35 000 m². Kuchyne Hanák sú známe po celej Európe a dokonca aj v USA. Výrobky sa vyvážajú do Maďarska, Ruska, Izraela, Švajčiarska, Rakúska, Francúzska, Nemecka, Ukrajinu, Islandu, Litvy, Slovenska, Lotyšska, Bulharska a ďalších krajín. Spoločnosť sa snaží udržať si punc kvalitného nábytku, dokonalého zákazníckeho servisu a perfektného prístupu ku každému zákazníkovi. Vďaka širokému sortimentu a nadčasovej reakcii dizajnérov na moderné trendy dokáže spoločnosť uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Základný sortiment a jednotlivý rad kuchýň, ktoré firma produkuje sú vystavené v Design centre, ktorý sa rozprestiera na ploche o rozlohe 1900 m². V tejto budove vznikajú aj nové návrhy a projekty nábytku a rieši sa celková výroba aj jednotlivé výrobné postupy.

V súčasnej dobe spoločnosť Hanák ponúka štyri triedy kuchýň, ktoré sa od seba líšia štýlom prevedenia a cenou, nie kvalitou.

Klasický štýl

Kuchyne vyrobené v klasickom štýle ocenia vyznávači decentného vkusu, elegancie a striedmosti. Línia kuchýň je navrhnutá tak, aby mohla byť uplatnená v štandardných aj atypických bytoch či domoch. Zákazníci môžu vyberať zo širokej ponuky rôznych variant, ktoré môžu podľa svojho vkusu obmieňať. Kuchyne sú vyrobené z vysoko odolného materiálu, ktorý je chránený proti mechanickému poškodeniu, čo je zárukou vysokej trvanlivosti nábytku.

Rustikálny štýl

Design kuchýň je prispôsobený tradičným, vidieckym kuchyniam s istou dávkou romantiky. Na docielenie retro efektu sa musí dýha špeciálne upraviť tzv. technikou povrchového upravovania drásaním, čo sa robí ručne.

Moderný štýl

Kuchyne vyrobené v modernom štýle spĺňajú požiadavky súčasného dizajnu. Táto línia je určená predovšetkým pre tých zákazníkov, ktorí pochopili, že kuchyňa je vizitkou ich bytu, v ktorej by sa mal prejaviť predovšetkým osobitný vkus. Táto skupina zákazníkov vyžaduje súčasný dizajn, kvalitné materiály a moderné trendy.

Top štýl

V tomto štýle sa vyrábajú kuchyne ušité zákazníkovi priamo na mieru, podľa jeho najrôznejších prianí a požiadaviek. O kuchyne vyrobené v Top štýle prejavujú záujem predovšetkým nároční zákazníci, ktorí sa chcú nejakým spôsobom odlíšiť od štandardu a svoj kuchynský interiér ozdobiť niečím luxusným, nevšedným a unikátnym. Vďaka širokej škále materiálov, farieb a neobmedzeného designu, môže každý zákazník vytvoriť zo svojej kuchyne originálnu kreáciu na svetovej úrovni, ktorá bude určitým prvkom nadčasovosti a obdivom každého prichádzajúceho. Medzi použité materiály na výrobu kuchýň v Top štýle patria ušľachtilé, vzácne tropické drevá.

Medzi hlavné zásady a priority spoločnosti Hanák Nábytok, a. s. patria kvalitné výrobky, prepracované do najmenších detailov, ktoré sú zásluhou poctivého remesla všetkých zamestnancov spoločnosti. Firemné motto spoločnosti znie: Design a kvalita generáciám.

Článok Kuchyne Hanák bol publikovaný 24. dubna 2013 v 16.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...