Kuchyne Katalpa

Tagy:  kuchyne, kuchynské zostavy, kuchynské linky, kuchyne katalpa, katalpa kuchyne, katalpa

Sponzorované odkazy:

Kuchyne Katalpa

Rýdzo česká spoločnosť Katalpa sa zaoberá výrobou a montážou kuchýň na mieru, predovšetkým kuchýň strednej a vyššej triedy. U svojich výrobkov sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu prevedenia, vysokú funkčnosť a moderný dizajn.

Materiálové prevedenie

Spoločnosť stavila na širokú ponuku materiálového prevedenia, kuchynské linky dodáva v radoch lamino, dýha, lak, fólia, alu a masív. Vďaka širokej škále materiálu, použitého na výrobu kuchýň, môže spoločnosť osloviť širšie spektrum zákazníkov, ktorým ponúkne kuchynské linky v rôznych cenových kategóriách.

Korpusy všetkých skriniek sú vyrábané z laminátu – LTD o hrúbke 18 mm, všetky dielce jednotlivých skriniek sú vybavené hranami po celom ich obvode. Ochranné hrany zamedzujú prepúšťaniu vlhkosti a následnému poničeniu povrchu.

Kvalita

Spoločnosť Katalpa sa snaží uspokojiť každého zákazníka, preto sa každej zákazke venuje s maximálnou starostlivosťou. Pri realizácii zákazky sa zákazníkom od začiatku až do konca venuje špeciálne vyškolený personál, ktorý disponuje širokými vedomosťami vo svojom odbore.

Kuchynské linky vyrába spoločnosť Katalpa iba na „mieru“ a prianie zákazníka, teda v ponuke spoločnosti nehľadajme sektorové alebo konfekčné typy. Zákazková výroba umožní zákazníkovi vypracovať si návrh, vybrať si materiál, zvoliť štýl a udržať finančnú čiastku, ktorú je ochotný za kuchyňu zaplatiť.

Typy

Každá materiálový rad obsahuje niekoľko sekcií, do ktorých sú kuchyne rozčlenené podľa štýlu prevedenia, materiálu dvierok a ostatných čelných plôch. Dvierka sa od seba líšia štandardne používanými dekórami, ktoré je možné na prianie zákazníka pozmeniť.

Kolekcia Lamino

Čelné plochy dvierok sú vyrobené z lamina – LTD o hrúbke 18 mm. Rad obsahuje tri dizajnové kolekcie: ekonomy, progres a future. Kuchyne, zaradené do štýlu ekonomy, sú vyrobené v základnom prevedení, disponujú veľmi prijateľnými cenami. Kuchyne designovej rady progres disponujú veľmi kvalitným kovaním, ponúkajú sa v širokom farebnom prevedení. Vyberať môžeme z moderných pastelových farieb alebo imitáciou exotických či tuzemských drevín. Kolekcia future disponuje vysokolesklými čelnými plochami a zvýšenou odolnosťou, ktorú predstavuje špeciálny systém tzv. 3D hrán.

Kolekcia Lak

V rade lak môžeme vyberať kuchynské linky vo všetkých možných farebných odtieňoch a kombinovať ich s prírodnými materiálmi. Kvalita lakovaného povrchu je veľmi vysoká, kuchyniam poskytuje nielen elegantný vzhľad, ale aj vysokú mieru ochrany. Povrchovú úpravu dvierok a ostatných čelných plôch si zákazník môže vyberať z dvoch možností. Rad briliant disponuje veľmi lesklým povrchom, rad Matt sa skôr približuje matnému odtieňu, avšak s decentnou mierou lesku.

Kolekcia Dyha

Kuchynské linky pochádzajúce z tejto kolekcie disponujú dyhovanými dvierkami, v odtieni tuzemských – klasických alebo exotických drevín. Kuchynský rad glanz je charakteristický svojimi hladkými, plochými dvierkami, naopak rad klasik disponuje dvierkami s vyfrézovanými rámčekmi a výplňami.

Kolekcia Masív

Kuchynské linky z masívu patria medzi najkvalitnejšie, ale zároveň aj medzi najdrahšie typy, pretože si kupujeme nábytok trvalej hodnoty. Rad exkluziv zahŕňa klasický štýl kuchýň, vyberať môžeme z nekonečného množstva farebných kombinácií drevín a tvarov. Rad viktoria je vyrobený z čerešňového dreva, ktorý možno farebne tónovať podľa priania zákazníka. Rad wood a fruit je určený pre náročnejšieho zákazníka, dvierka a čelné plochy sú vyrobené z masívnych biodosiek, pochádzajúcich z jedného kmeňa stromu. Touto technikou docieli spoločnosť jedného odtieňa celej kuchynskej zostavy.

Kolekcia Fólia

Dvierka a ostatné čelné plochy sú vyrobené z fóliových MDF dosiek, zákazník si môže vyberať medzi troma radmi. Rad štandard ponúka kuchyne v základnom prevedení, rad rešpekt ponúka kuchyne v matnom prevedení v imitácii masív a rad bello ponúka kuchyne vo vysokom lesku.

Kolekcia Alu

Kolekcia alu je určená predovšetkým pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú vysoko moderné prvky, ktorým je prispôsobený celý interiér. Kolekcia je rozdelená do radu ekonomy, progres, future a metal, všetky rady sú ponúkané v širokom farebnom prevedení. Zákazník môže vyberať z niekoľkých povrchových úprav, ku ktorým patrí napr. kovový povrch, vysoký lesk, matné prevedenie, imitácia drevín.

Zdroj: http://www.kuchyne-katalpa.cz

Článok Kuchyne Katalpa bol publikovaný 21. března 2013 v 15.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...