Kuchyne Sykora

Tagy:  kuchyne, kuchynské zostavy, kuchynské linky, kuchyne Sykora, nábytok Sykora

Sponzorované odkazy:

Kuchyne Sykora

Kuchyňa je vizitkou každej domácnosti a najdôležitejším miestom našich životov, miestom, v ktorom trávime najviac času a zažívame príjemné okamihy v kruhu rodinnom.

Rodinná spoločnosť Sykora bola založená súrodencami Vlastimilom a Karlom Sýkorovými roku 1992, vo Vizoviciach. V súčasnej dobe firma prezentuje kuchynské zostavy vo svojich šesťdesiatich kuchynských štúdiách, ktorých súčasťou sú špičkové počítačové programy, umožňujúce návrh individuálnych kuchynských liniek v trojrozmernom prevedení. Všetka produkcia spoločnosti Sykora je exportovaná aj do zahraničia – Ruska, Nemecka, Slovenska, Nórska, Estónska, Holandska a Lotyšska.

Trvalá spokojnosť zákazníkov vychádza z nekompromisnej kvality nielen použitého materiálu, ale aj práce, výrobných a technologických postupov, ústretovému a nadštandardnému prístupu ku každému zákazníkovi a dobre orientovanou reklamou.

Poradenstvo

K štandardným službám spoločnosti Sykora patrí poradenstvo, ktoré je hojne využívané predovšetkým klientami, ktorí nemajú o podobe finálnej kuchyne žiadne predstavy. Službu však využívajú aj najatí architekti, ktorí spolu s odborníkmi kuchynského štúdia hľadajú najlepšie riešenie kuchynskej zostavy, ktorým by maximálne uspokojili požiadavky klienta.

Certifikácia

Za svoju existenciu si spoločnosť, predovšetkým však produkcia, vydobyla na medzinárodných trhoch postavenie prestížnej značky, ktorá je synonymom pre ultimatívnu kvalitu. Spoločnosti Sykora bol opätovne udelený certifikát riadenia kvality ISO 9001, ktorý je garanciou kvalitných výrobných postupov a výrobkov. Ďalším získaným certifikátom je certifikát ochrany životného prostredia ISO 14001, ktorého podstatou je dodržiavanie noriem vedúcich k ochrane prírody a ľudí a zlepšovanie podmienok životného prostredia. Predajne, ktoré spoločnosť prevádzkuje sú ocenené certifikáciou predajní a teda spĺňajú prísne kvalitatívne podmienky, medzi ktoré patrí aj odborne školený personál, ktorý môže klientom poskytnúť vysokú odbornú pomoc.

Typy kuchynských zostáv

Moderné

Moderný rad ponúka niekoľko desiatok rôznych kuchynských zostáv v nekonečnej rozmanitosti farebného prevedenia, typu dvierok, úchytiek alebo doplnkových systémov. Vyberať je možné z lesklého či matného prevedenia alebo kombináciou obidvoch povrchových úprav. Prírodný, elegantný dizajn ponúka typ kuchyne Dub wenge, kde sa snúbi jednoduchosť s masívnym použitým materiálom, ktorého prednosťou je ľahká údržba. Symetričnost a harmónia je premietnutá do kuchynskej zostavy Flat Polar, ktorá je kombináciou farby bielej s jemne smotanovými rysmi a nerezového ohraničenia, ktoré jej dodáva polárny vzhľad. Dvierka môžu byť v hladkom alebo dyhovanom prevedení, lakované či fóliovanie, hranaté aj zaoblené. Luxusná, ultimatívna a čistá krása je synonymom pre kuchynskú zostavu Trend antracit, ktorej hlavnou podstatou sú antracitová dvierka kombinované so svetlým umelým kameňom. Kuchynská zostava Premium je vytvorená priamo pre milovníkov HIGH-TECH kuchýň, ktoré sú navrhnuté do najmenších detailov. Kuchyňa je rozvrhnutá do troch hlavných zón: varnej, umývacej a vyššej skrine. Vyššie skrinky a varné centrum podopierajú hlinené nôžky, ktoré opticky zostavu odľahčujú. 

Klasické

Klasické zostavy kuchýň sú odrazom prirodzeného pôvabu jednoduchých foriem a priamych, dlhých liniek. Priaznivcov klasickej elegancie a tradičnosti určite osloví kuchynská zostava v dezéne dub, ktorá vyjadruje jednoduchosť a krásu. Masívne dubové dvierka sú dôkladne remeselne prepracované, čo ocenia zákazníci so zmyslom pre detail. Milovníkov rustikálnosti spoločnosť Sykora poteší zostavou, ktorú prezentuje na trhu pod názvom gaštan. Kuchyňa v sebe odráža pravý staročeský esprit, ktorý sa však dokonale snúbi s prvkami moderného štýlu. 

Kuchyne Sykora = kvalita, nadčasovosť, modernosť, perfektný servis a nadštandardné služby, tak by sa dala spoločnosť charakterizovať. A to sú dôvody, ktoré zodpovedajú na otázku, prečo si vybrať kuchyňu od spoločnosti Sykora.

Článok Kuchyne Sykora bol publikovaný 8. ledna 2013 v 09.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...