Kuchyne ORESI

Tagy:  kuchyne, ORESI, kuchyne ORESI, kuchynský nábytok, nábytok ORESI

Sponzorované odkazy:

Kuchyne ORESI

Firma ORESI s.r.o. prevádzkuje od roku 1998 v rámci celej Českej republiky už 45 maloobchodných predajní kuchynského nábytku a stále otvára nové pobočky. Filozofia spoločnosti spočíva v kvalitnom servise poskytovaných služieb, vysokej kvalite produktov, v prijateľnej cenovej kategórii a v dodaní objednávky v čo najkratšom možnom termíne. Spoločnosť kladie veľký dôraz predovšetkým na funkčnosť a dizajn, k čomu napomáhajú moderné technológie, stroje a kvalifikovaný tím pracovníkov.

ORESI ponúka sektorové kuchynské modely, zákazník si však môže podľa svojich požiadaviek zostaviť v kuchynskom štúdiu vlastný model. Veľkou výhodou pre zákazníkov je garancia najnižších cien, kedy spoločnosť garantuje najnižšiu možnú cenu na trhu. V prípade, že zákazník predloží výhodnejšiu ponuku za tovar rovnakej kvality, poskytne mu spoločnosť rovnako vysokú cenu s prídavkom 5% zľavy.

Materiál použitý na výrobu

Spoločnosť ORESI od samého počiatku svojej existencie používa na výrobu svojich kuchynských zostáv drevovláknité dosky MDF. K výhodám tohto materiálu patrí finálny perfektný vzhľad výrobku, široká farebná škála, možnosť vytvorenia najrôznejších geometrických tvarov a vzhľadu. MDF dosky vznikajú lisovaním drevených vlákien, ktoré sú vyrábané chemicko-mechanickou cestou vlisovaných do dosiek. Spoločnosť ORESI používa MDF dosky len na výrobu dvierok, pretože materiál nie je vhodné používať pre záťažové plochy nábytku.

Tento materiál je medzi výrobcami nábytkových zostáv veľmi obľúbený, a to predovšetkým pre svoje výborné vlastnosti, ku ktorým patrí:

• hladký povrch

• pevné hrany

• kompaktnosť

• dodatková opracovateľnosť

• farebná stálosť

• odolnosť proti oderu a vodným parám

• ľahká údržba

Vzhľad kuchýň

Pre konečnú úpravu vzhľadu kuchynského nábytku používa ORESI fólie imitujúce jelšové, višňové, bukové, orechové a calvadosové drevo. Scanová technológia a kvalitná farebná stálosť fólie dokonale imituje odtieň a textúru dreva. Vďaka širokej ponuke a tvarovej kompatibilite sú kuchynské zostavy vhodné do všetkých interiérov.

Moderné typy kuchynských zostáv disponujú zvýšeným panelom pre umiestnenie spotrebičov do pohľadovej výšky, ktoré predstavujú komfortné varenie a prácu s kuchynskými spotrebičmi.

Stále vyšší dopyt zákazníkov je po varných ostrovčekoch, ktoré slúžia majiteľom k rozšíreniu pracovného miesta a zvýšeniu úložných priestorov. Spoločnosť ORESI ponúka niekoľko kuchynských zostáv, ktoré sú obohatené o kuchynské ostrovčeky. Dôležitou súčasťou kuchyne sú kuchynské spotrebiče, ku ktorým patrí rúra na pečenie, varná doska, umývačka riadu, chladnička a digestor. Spoločnosť ORESI ponúka širokú škálu týchto spotrebičov od renomovaných svetových výrobcov a značiek, medzi ktoré patrí Elektrolux, Whirlpool, Zanussi, AEG, Ardo, Asko a Calex.

Článok Kuchyne ORESI bol publikovaný 22. ledna 2013 v 06.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...