Kuchyne Maxx

Tagy:  kuchyne, kuchynské zostavy, kuchynské linky, kuchyne Maxx, Maxx kuchyne, Maxx

Sponzorované odkazy:

Kuchyne Maxx

Spoločnosť Kuchyňa Maxx expandovala na český trh z Holandska, kde sa nachádza centrála spoločnosti, ktorá na tamojších trhoch pôsobí viac ako 30 rokov. Na území Holandska prevádzkuje spoločnosť viac ako 200 obchodov a na svojom konte má niekoľko desiatok tisíc spokojných zákazníkov.

Spoločnosť Maxx Kuchyňa disponuje najväčším kuchynským štúdiom na území Českej republiky, v ktorom predstavuje viac ako 80 kuchynských modelov s možnosťami ich nekonečných konfigurácií.

Štýly kuchýň

Barletta

Kuchyne v štýle Barletta disponujú vysoko kvalitným a talianskym dizajnom, ktorého typickým rysom je maximálny komfort a minimalistické stvárnenie. Kuchyne sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, ktorý je spracovaný do najmenších detailov. Kolekcia Barletta sa skladá z dvoch módnych a nadčasových radov. Pod pojmom Design Collection sa skrývajú veľmi moderné kuchyne s decentnými talianskymi tvarmi a líniami. Rad Master Collection predstavuje klasiku a tradíciu, kde sa dokonale snúbia staré a nové prvky, ktoré zútulnia celkovú atmosféru.

Rustikálne

Rustikálne kuchyne spoločnosti Maxx sú dokonalou kombináciou útulnosti tradičných kuchýň a vysokej úrovne dizajnu, kvality a komfortu. Designovaný rad ponúka francúzsky, holandský, vidiecky či anglický štýl kuchýň, doplnený o pôvabné detaily, ktoré sú typickým rysom všetkých kategórií.

Moderné

Moderný rad ponúka niekoľko desiatok rôznych kuchynských zostáv v nekonečnej rozmanitosti farebného prevedenia, typu dvierok, úchytiek alebo doplnkových systémov. Vyberať je možné z lesklého či matného prevedenia alebo kombináciou obidvoch povrchových úprav. Kuchyne vyrobené v modernom štýle spĺňajú požiadavky súčasného dizajnu. Táto línia je určená predovšetkým pre tých zákazníkov, ktorí pochopili, že kuchyňa je vizitkou ich bytu, v ktorej by sa mal prejaviť predovšetkým osobitý vkus. Táto skupina zákazníkov vyžaduje súčasný dizajn, kvalitné materiály a moderné trendy.

Materiál použitý na výrobu

Pre výrobu kuchynských zostáv používa spoločnosť niekoľko druhov materiálov, ktoré sa od seba líšia kvalitou a cenou. Dvierka sú najčastejšie vyrábané z lamina, hrany sú vybavené technologickým systémom ABS. Ďalším materiálom pre výrobu dvierok sú MDF dosky, ktoré sa polepia fóliou, najdrahším typom sú dvierka vyrobené z masívu alebo masívneho dreva, ktoré sa natierajú trojvrstvovým lakom. Pracovné dosky liniek ponúka spoločnosť Maxx tiež v niekoľkých materiálových prevedeniach, vyberať môžeme z umelého kameňa, masívneho dreva, drevotriesky, multiplexu pokrytého laminátom, žuly aj skla.

Ako prebieha výber?

Každému zákazníkovi sa po celú dobu jeho návštevy venuje odborne vyškolený špecialista, ktorý nielen poradí, ale za pomoci PC programu zostaví finálnu podobu. Pred návštevou kuchynského štúdia by sme mali mať aspoň minimálnu predstavu o farbe, štýle kuchyne a poznať priestorové možnosti miesta, v ktorom bude kuchynská zostava umiestnená. Pracovník svojim klientom ponúkne vhodnú kombináciu spotrebičov a pomôže s výberom pracovnej dosky, drezu a úchytiek. Po spracovaní týchto informácií vyhotoví pracovník spoločnosti Maxx detailný nákres, ktorý je pre zákazníkov vypracovaný zdarma. V prípade odsúhlasenia návrhu zákazníkom prebehne cenová kalkulácia, spôsob platenia popr. možnosti financovania. Pri podpise zmluvy sa hradí záloha v hotovosti vo výške 25%, v cene je zahrnutá doprava v rámci celej ČR a montáž.

Doplnkové služby

Kuchynské štúdio disponuje plne vybaveným detským kútikom, kde môžu rodičia zadarmo zveriť svoje milé deti do rúk poverenej pracovníčky. V priestoroch štúdia sa nachádza kaviareň, v ktorej sa pripravujú výborné kávové špeciality, osviežujúce nápoje alebo drobné občerstvenie. Pred štúdiom sa nachádza veľká parkovacia plocha, ktorá celkovo prispieva k pohodlnému a príjemnému nákupu.

Výroba kuchynských zostáv prebieha vo vlastných továrňach na území Nemecka, vybavených najmodernejšími technológiami, čo spoločnosti umožňuje poskytnúť zákazníkovi päťročnú záruku na kompletný kuchynský nábytok.

Článok Kuchyne Maxx bol publikovaný 11. března 2013 v 08.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...