MODOLOCO: dizajnový botník

Tagy:  botník, stolička, chodba, predsieň, vybavenie predsiene, modoloco, brera cabinet

Sponzorované odkazy:

MODOLOCO: dizajnový botník

Predsieň je vo väčšine prípadoch jedinou miestnosťou, ktorú musia všetci prichádzajúci prejsť. Je to teda miestnosť, do ktorej všetci nakuknú a podľa ktorej si urobia určitú predstavu o ďalšom interiéri. Predsieň by teda mala byť našou vizitkou, malo by tu byť nielen upratané, ale aj prehľadné, priestranné a útulné.

Veľkým problémom, a to predovšetkým v malých a miniatúrnych predsieňach, býva nedostatok priestoru pre naše topánky. Obvykle tu chýbajú botníky, ktoré sú nahradzované iba akousi doskou, pod ktorou sa topánky rovnajú alebo je im vyčlenený určitý priestor, kde sa topánky zhromažďujú.

Ideálnym riešením, nielen do malých predsiení, je designový a viacúčelový botník od spoločnosti MODOLOCO dizajn. Nápad pochádza od talianskych návrhárov Claudia Larcher a Flavia Mazzoneo.

Filozofickou myšlienkou obidvoch umelcov je konceptuálny dizajn v neveľmi atraktívnych objektoch či priestoroch. Ich krédom je hrať sa s nápadmi a iróniou, aby bol dizajn v minimalistickom prostredí veľkolepý. Ich cieľom je navrhovať také predmety, ktoré dokážu komunikovať s ľuďmi, a to sa im v prípade botníku Brera veľmi podarilo.

Botník s názvom Brera ponúka pohodlie a komfort nielen pre topánky, ale aj pre jeho užívateľa. Botník ponúka priestor pre sedenie, miesto je čalúnené mäkkým vankúšom.

vkusný a praktický pomocník do každej domácnostivkusný a praktický pomocník do každej domácnosti

Zdroj: http://design-milk.com/…-by-modoloco

Článok MODOLOCO: dizajnový botník bol publikovaný 27. dubna 2013 v 07.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...