Plastové doplnky majú štýl

Tagy:  plast, plastové doplnky, bytové doplnky, kúpeľňové doplnky

Sponzorované odkazy:

Plastové doplnky majú štýl

Plast je materiál, z ktorého sa vyrába snáď už úplne všetko. Ide o materiál, ktorý je jednými nenávidený a druhými milovaný. V byte či dome môže byť však plast nielen praktický, ale aj vkusný. Nechajte si plastovými doplnkami skrášliť byt a uľahčite si prácu.

Vyberajte uvážlivo

Pri výbere plastových doplnkov, ktoré budú v kontakte s potravinami, je dobré nakupovať kvalitné výrobky, ktoré prešli testovaním a nepreukázalo sa u nich uvoľňovanie nebezpečných škodlivín. To je hlavné kritérium, ktoré by sme mali mať na pamäti, pretože následky by rozhodne neboli príjemné.

Výhody plastových doplnkov

Plastové doplnky majú veľa výhod. Jednou z nich je to, že bývajú obvykle takmer nerozbitné. Sú ľahké a kompaktné a tiež preto sa perfektne hodia do detských izbičiek. Plast je ľahko umývateľný a vydrží veľmi dlho. Navyše je plast materiál, s ktorým sa veľmi dobre pracuje a plastové doplnky sú preto neuveriteľne rozmanité. Plastové je v dnešnej dobe už takmer čokoľvek a niektoré výrobky skutočne majú šmrnc. Veľkým pozitívom je farebná škála, v ktorej sú plastové doplnky k zohnaniu. Od decentných farieb po obľúbené pestré tóny žltej, oranžovej, ružovej, modrej či zelenej.

S plastom do kúpeľne aj do obývacej izby

Plastové doplnky sú vhodné do kúpeľne, kde nepodliehajú účinkom vysokej vlhkosti a mokra. Plastové môžu byť dekorácie, obaly na kvetináče, ale predovšetkým priehradky najrôznejšieho typu. Do plastových škatuliek sa zmestí kozmetika aj šperky. Farebne môžu všetky tieto doplnky ladiť a zdobiť interiér. Plastový kôš na bielizeň aj priehradky na uteráky môžu byť veľmi praktické.

Kúpeľňová sada za pár korún, autor: IkeaKúpeľňová sada za pár korún, autor: Ikea

obývačke aj kuchyni sa plast taktiež skvele uplatní na priehradky a zásuvky. Priesvitný biely plast vyzerá aj v kombinácii s drevom veľmi pekne a nevyžaduje žiadnu starostlivosť. Navyše sú priesvitné zásuvky veľmi praktické pri triedení a následnom hľadaní predmetov.

Plast do detskej izbičky

Obzvlášť pri zariaďovaní detskej izby by sme mali dbať na nezávadnosť plastov. V detskej izbe sa plast uplatní de facto všade. Detské plastové stolčeky a stoličky vyzerajú pekne, predávajú sa v príťažlivých farbách a dieťa sa ich prevrhnutím nemôže zraniť. Plast sa hodí ako materiál debny na hračky, ale aj poličiek, nádobiek na ceruzky a na všetky priehradky. Plastové výrobky sa nerozbijú a nečistoty sa z nich veľmi ľahko odstránia. Pre deti je teda plast takmer dokonalým materiálom.

Zrkadlo do detskej izby, autor: IkeaZrkadlo do detskej izby, autor: Ikea

Článok Plastové doplnky majú štýl bol publikovaný 10. května 2013 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...