Moderné doplnky pracovného stola

Tagy:  kancelária, domáca kancelária, pracovňa, domáca pracovňa, pracovný stôl, stojan na ceruzky, stojan na bločky, vizitka, vizitky, box na papiere, doplnky pracovného stola, na pracovný stôl, kancelárske doplnky

Sponzorované odkazy:

Moderné doplnky pracovného stola

Pracovný stôl by mal disponovať istým poriadkom a organizáciou, všetky písacie pomôcky, bločky, kancelárske doplnky by mali mať svoje miesto. Na to sú určené rôzne košíčky, zakladače, boxy alebo stojany na písacie pomôcky.

Desk Set Professional je základná sada kancelárskeho príslušenstva navrhnutá tak, aby na pracovnom stole nastal poriadok a dostatočný priestor pre prácu. Tieto moderné kancelárske doplnky boli navrhnuté s ohľadom na jednoduchosť a funkčnosť.

Všetky kusy obsiahnuté v sade sú vyrobené z hrubého hliníka s matným eloxovaným povrchom. Laserom leptaný korok je použitý na spodnej časti výrobkov a zabraňuje tak nepríjemným zvukom či prípadnému otlčeniu.

Desk Set Professional sa vyznačuje prvkami jednoduchosti, funkčným dizajnom a moderným prevedením. Sada je ideálna pre umiestnenie na každom pracovnom stole v moderných kanceláriách alebo domácich pracovniach.

Sada obsahuje: zakladač na papiere alebo dokumenty, zakladač či stojanček na vizitky alebo pracovné papieriky – samolepky, stojan na ceruzky, stojan na bločky. Jednotlivé diely sú navrhnuté tak, aby do seba jednoducho zapadali.

Kolekcia hliníkových stojanov disponuje minimalistickým poňatím s vysokým ohľadom na elegantnosť, exkluzivitu, nadčasovosť a štýlovosť.

elegantná ozdoba každého pracovného stolaelegantná ozdoba každého pracovného stola
dokonalá integrácia do priestorudokonalá integrácia do priestoru

Zdroj: http://www.deskology.com/…professional

Článok Moderné doplnky pracovného stola bol publikovaný 20. listopadu 2013 v 15.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...