Odkladací stolík v hladkom dizajne

Tagy:  Stolík, konferenčný stolík, odkladací stolík, nábytok, oblázok, pebble, koffe table

Sponzorované odkazy:

Odkladací stolík v hladkom dizajne

Odkladacie stolíky sú v našich podmienkach menej rozšírené, skôr sú nahradzované stolíkmi konferenčnými, ktoré majú podobný charakter. Odkladacie stolíky slúžia predovšetkým ako stolíky príručné, teda s využitím pre odkladanie predmetov ktoré potrebujeme mať počas dňa alebo počas danej činnosti „po ruke“.

Odkladací stolík Pebble svojim dizajnom a veľmi hladkým povrchom pripomína oblázok vybrúsený morskými vlnami. A práve zamatový oblázok bol inšpiráciou dizajnérovi Matthias Demackerovi k jeho tvorbe. Pebble – moderný odkladací stolík s mäkkými tvarmi a zamatovým povrchom, a to nielen vizuálne, ale aj hmatovo. Odkladací stolík disponuje telom v tvare hladkých kriviek, v ktorom sa prelínajú bublinové otvory predstavujúce plávajúcu vodu.

Otvory v stolíku majú význam nielen estetický, ale aj praktický, pretože majitelia tu môžu dokladať časopisy, knihy a ďalšie drobné predmety. Odkladací stolík je v ponuke v dvoch farebných prevedeniach. Základným typom je celo-biely variant stolíku, prémiovým typom je červené podkreslenie spodnej časti a bočníc.

Odkladací stolík Pebble je vhodný predovšetkým do ultra moderných, vzdušných a minimalisticky zariadených interiérov, v ktorých vynikne nevídaná jednoduchosť v kombinácii s exkluzívnym vzhľadom.

stolík ako vybrúsený okruhliakstolík ako vybrúsený okruhliak
elegantné, vkusné a modernéelegantné, vkusné a moderné

Zdroj: http://www.thedesignblog.org/…h-by-the-sea

Článok Odkladací stolík v hladkom dizajne bol publikovaný 19. května 2013 v 08.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...