Konferenčný stolík Rustika

Tagy:  stôl, stolík, stolíky, konferenčný stolík, sklenený stolík, sklenený konferenčný stolík, nábytok, interiérový nábytok, rustikum, rustika

Sponzorované odkazy:

Konferenčný stolík Rustika

Konferenčné stolíky si väčšina z nás zaobstará nielen ako predmet praktický, ale skôr ako predmet dizajnový. Ono tiež nie je to divné, veď konferenčný stolík slúži ako doplnok sedacej súpravy a odkladací priestor pre drobnosti.

Ponuka konferenčných stolíkov je na našom trhu natoľko rozmanitá, že nás v tejto oblasti nedokáže len tak niečo zaujať. Avšak jeden kúsok sa predsa len našiel. Konferenčný stolík Rustika vyniká predovšetkým svojou ľahkosťou, decentnosťou a zároveň dominanciou.

Originálna kombinácia zvolených materiálov zaujme na prvý pohľad: poňatie tepaného železa a skla je viac než lahodné oku. Stolíky disponujú priemerom cca 1 meter a sú 38 cm vysoké. Stolíky Rustika sa predávajú približne za 290 eur za kus, čo je cena za takú krásu vcelku primeraná.

Krúžkové poňatie konferenčného stolíka by malo navodiť modernú atmosféru dávnych čias, ktoré budú hrať v priestore prím. Ich výrobným cieľom bolo maximálne sa prispôsobiť akémukoľvek štýlu interiéru, čo sa v tomto prípade viac než podarilo.

Ak teda dávate prednosť veciam nadčasovo moderným s tvárou historickou, konferenčné stolíky Rustika sú vašou ideálnou voľbou.

kruhové poňatie je odkazom Rustikumkruhové poňatie je odkazom Rustikum

zdroj: www.rustikadecoracion.com

Článok Konferenčný stolík Rustika bol publikovaný 17. září 2013 v 15.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...