Stolík nielen pre koktail party

Tagy:  stolík, stolíky, konferenčný stolík, nábytok, interiérový nábytok, coffee table, konferenčný stôl, víno​​, šampanské, sekt, oslavy, párty, koktejlový stolík, servírovací stolík, carlick

Sponzorované odkazy:

Stolík nielen pre koktail party

V interiéroch hrajú významnú úlohu najrôznejšie druhy stolíkov – konferenčné stolíky, nočné stolíky, jedálenské stoly, pracovné stoly, počítačové stoly, odkladacie stolíky alebo príručné stolíky. Novinkou sú stolíky koktailové, ktoré sú určené pre zvláštne a výnimočné okamihy najrôznejších typov party alebo osláv.

Impozantná kolekcia kvalitných, archívnych alebo šampanských vín si zaslúži originálny servis. Riešenie prichádza v podobe koktailových alebo šampanských stolíkov Carlick, ktoré sú k dispozícii v rôznych tvaroch, veľkostiach či povrchových úpravách.

Stolíky Carlick disponujú integrovaným chladiacim vedierkom, ktoré slúži pre ochladenie všetkých druhov nápojov na báze vína. Centrálny priestor je možné tiež použiť ako vedro s ľadom, ktorý si môžu hostia voľne odoberať do svojich nápojov. Pokiaľ práve vedro nebudeme používať na chladenie fliaš vína alebo ako priestor pre ľadové kocky, môžeme ho využiť napríklad na chladenie ovocia alebo delikates. Stolík ponúka rôzne možnosti využitia, stačí zapojiť fantáziu a nápadom sa medze nekladú.

Exkluzívny a originálny stolík upúta pozornosť nejedného hosťa, ktorý ocení nenapodobiteľný nápad. Stolík si našiel uplatnenie nielen v súkromných domácnostiach, ale aj na väčších, firemných akciách či večierkoch.

všestranné využitievšestranné využitie
rôzne tvarové prevedenierôzne tvarové prevedenie
okrasa každej partyokrasa každej party

Zdroj: http://www.bornrich.org/…ather-around

Článok Stolík nielen pre koktail party bol publikovaný 11. září 2013 v 15.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...