Rotačný konferenčný stolík

Tagy:  stôl, stolík, konferenčný stolík, konferenčný stôl, odkladací stôl, nábytok, moderný, dizajn, stoly

Sponzorované odkazy:

Rotačný konferenčný stolík

Konferenčné stolíky patria k potrebnému interiérovému nábytku, ktorý v dome zastupuje úlohu funkčnú aj dizajnovú. Výberu konferenčného stolíka sa venuje v súčasnosti zvýšená pozornosť, pri voľbe zvyčajne vyhráva dizajn.

Ak sa do podoby konferenčného stolíka snúbi faktor praktickosti a estetiky, je v podstate vyhrané. Jedným takým produktom je aj konferenčný stolík Spline, ktorý pochádza z dielne Freda Rieffela.

Podobu konferenčného stolíka môžeme zmeniť pomocou rotujúcich platní, z ktorých je zložený. Konferenčný stolík Spline je vyrobený z dubovej dyhy, disponujúci rozmermi 124 × 23 × 86 cm.

Pohyby, zmeny či premeny formy konferenčného stolíka sú závislé na aktuálnych potrebách či nálade svojich užívateľov. Vďaka prírodnému drevu, z ktorého je konferenčný stolík vyrobený, spadá výrobok do kategórie eko-šetrných či ekologických produktov.

Konferenčný stolík Spline vynikne predovšetkým v moderných, presvetlených a priestranných interiéroch, v ktorých sa podčiarkne jeho elegantný vzhľad. Stolík Spline je k dispozícii v desiatich rôznych druhov drevín, disponujúci odlišnou štruktúrou a farebným prevedením.

dokonalý dizajn, praktické využitiedokonalý dizajn, praktické využitie

zdroj: http://www.leguidedeladeco.fr

Článok Rotačný konferenčný stolík bol publikovaný 22. listopadu 2013 v 15.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...