Hravý dizajn - konferenčný stolík KUB

Tagy:  nábytok, interiérový nábytok, stôl, stolík, konferenčný, konferenčný stôl, konferenčný stolík, Rubikova kocka, kocka, hra, zábava, kreativita, dekorácie, doplnky

Sponzorované odkazy:

Hravý dizajn - konferenčný stolík KUB

Kreativita a hravosť sú pojmy, ktoré sa medzi sebou vzájomne snúbia a v spojení s praktickosťou či funkčnosťou sú vysokým prínosom. Pokiaľ sú tieto pojmy spájané v súvislosti s interiérovým nábytkom, môžeme hovoriť o maximálnom prínose nielen pre interiér, ale aj samotného užívateľa.

Fabio Teixeira je mladý brazílsky návrhár, ktorý sa preslávil predovšetkým vďaka kreatívne – zábavnému drobnejšiemu nábytku. Jeho najnovším dielom je konferenčný stolík KUB, vhodný najmä do menších obývacích miestností. Cieľom jeho využitia je priniesť do obmedzeného priestoru maximálnu funkčnosť.

Konferenčný stolík KUB je humorný a prispôsobiteľný nábytok, ktorý svojim užívateľom umožňuje pracovať s farebnými mobilnými kusmi nábytku ako so stavebnicou. Každý užívateľ si môže zostaviť stolík podľa svojho vkusu, v súlade s vlastnými predstavami a potrebami. Inšpiráciou mladému návrhárovi bola pestrofarebná, preslávená Rubikova kocka.

Stolík disponuje rozmermi 526 × 526 × 520 mm, k jeho zostaveniu nie je potrebné lepidlo ani skrutky, stačia hmoždinky. K použitým materiálom patrí preglejka, vrchná úprava je urobená lakom.

Fabio pojal interiérový nábytok ako hru, zábavu, slobodu a voľnosť, čo sa v konečnom výrobku, konferenčnom stolíku KUB, očividne odráža.

stolík KUB – obdoba Rubikovej kockystolík KUB – obdoba Rubikovej kocky
pri zostavovaní sa určite nudiť nebudemepri zostavovaní sa určite nudiť nebudeme

zdroj: http://fabioteixeira.carbonmade.com

Článok Hravý dizajn - konferenčný stolík KUB bol publikovaný 16. října 2013 v 07.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...