SOLI: Netradičná povrchová úprava stien

Tagy:  nástenné povrchy, povrchy stien, dekorácie stien, úprava stien, obvodové múry, materiály vhodné na úpravu stien, soli

Sponzorované odkazy:

SOLI: Netradičná povrchová úprava stien

Zaujímavé materiály a dekorácie sú veľmi dôležitou súčasťou moderného interiérového dizajnu a architektúry. Ak patríte k tým, ktorí hľadajú exkluzívne, originálne, atypické a zároveň decentné interiérové ​​prvky, máme pre vás inšpirujúce podklady, ktoré vám môžu byť nápomocné pri zriaďovaní alebo vylepšovaní interiéru.

Spoločnosť SOLI, ktorá otvorila svoju pobočku, showroom, na Melrose Avenue v LA, predstavila novú kolekciu povrchovej úpravy stien. Kolekcia nástenných prvkov disponuje rozmanitými materiálmi, v ponuke nájdeme architektonické povrchy z farebného a číreho skla, prírodného kameňa, keramiky, bridlice alebo kovu.

Ponuka zahŕňa výrobky, ktoré sú vhodné do všetkých priestorov, nevynímajúc kúpeľne či exteriérové ​​zariadenia. Väčšina nástenných povrchov je vyrobených vo veľkoformátových tvaroch (najčastejšie štvorec alebo obdĺžnik), ktoré sa veľmi ľahko umiestňujú na požadovaný povrch. V kolekcii však nájdeme aj veľmi miniatúrne tvary, ktoré sa na povrch skladajú do požadovaných obrazcov.

Pre detailnú predstavu a inšpiráciu, ako by mohli vaše steny vyzerať, môžete navštíviť stránky spoločnosti http://www.soliusa.com , kde nájdete kompletný sortiment.

moderné, jednoduché a vkusnémoderné, jednoduché a vkusné
všestranné využitievšestranné využitie
poskladajte si podľa svojho vkusuposkladajte si podľa svojho vkusu

Zdroj: http://design-milk.com/…ral-surfaces

Článok SOLI: Netradičná povrchová úprava stien bol publikovaný 22. května 2013 v 06.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...