Stena praktická aj dizajnová

Tagy:  loft room divider, loft wall, stena, praktická stena, rozdelenie miestnosti

Sponzorované odkazy:

Stena praktická aj dizajnová

Hlavným prvkom moderného interiéru je bezpochyby priestor, svetlo a minimalizmus nábytku, dekorácií a zariaďovacích predmetov. Otvorený priestor pôsobí dizajnovo veľmi zaujímavo, vyžaruje z neho pocit zdravého a plnohodnotného bývania. Nie vždy a nie všetkým však veľké otvorené priestory vyhovujú, lebo tu strácajú pocit súkromia.

V takom prípade existuje niekoľko variánt, ako tomuto problému čeliť, každá z nich má iné prednosti a každá z nich je inak finančne náročná. Existujú závesy (látkové, plastové, korálkové), zasúvacie dvere alebo napríklad rozdeľovacie steny.

Mne osobne sa najviac páči variant priestorového rozdelenia dizajnovo zaujímavou stenou. Spoločnosť Loft Wall uviedla na trhu rozdeľovacie steny, ktoré sa dokonale prispôsobia danému interiéru.

Základnou konštrukciou rozdeľovacej steny od spoločnosti Loft Wall je hliníkový rám, ktorému priliehajú prispôsobiteľné panely. Dynamické panely steny sú odnímateľné, prispôsobiteľné priestoru a štýlu miestnosti a prinášajú dokonalé riešenie pre každého, kto čelí problému delenia priestoru.

K výhodám rozdeľovacích stien patrí predovšetkým ich hmotnosť, vďaka ktorej sa stávajú ľahko prenosné, teda mobilné. Tiež dizajn patrí k hlavným prednostiam, pretože ponuka zahŕňa širokú škálu vzorov, farieb a štýlov.

Vďaka rozdeľovacím stenám môžeme pohodlne a plnohodnotne rozdeliť jeden priestor od druhého, získať viac súkromia a utíšiť tak naše potreby. Steny sú vhodné nielen do súkromných obydlí, ale aj do kancelárií, kozmetických či kaderníckych salónov, verejných priestorov, a pod.

steny sú jediným riešením súkromiasteny sú jediným riešením súkromia
perfektný designperfektný design
vhodné do všetkých miestností a štýlov interiérovvhodné do všetkých miestností a štýlov interiérov

Zdroj: http://insideavenue.blogspot.com/…divider.html

Článok Stena praktická aj dizajnová bol publikovaný 3. června 2013 v 07.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...