Dizajnové batérie značky Hansa Latrava

Tagy:  hansa latrava, vodovodné batérie, kúpeľňové batérie, atypické batérie, vodopád, kúpeľňa, kúpeľne, octopus design

Sponzorované odkazy:

Dizajnové batérie značky Hansa Latrava

Moderným kúpeľniam pristanú aj moderné a exkluzívne doplnky, ktoré dodávajú priestoru určitú dávku luxusu a harmónie. K nepostrádateľnému kúpeľňovému vybaveniu patria aj vodovodné batérie, ktoré za posledných niekoľko desaťročí prešli významnou technickou a dizajnovou cestou.

Dnešná téma sa bude zaoberať exkluzívnymi vodovodnými batériami, do triedy ktorých patrí aj vodopádová batéria Hansa Latrava od spoločnosti Octopus Design.

Táto veľkolepo dizajnovo stvárnená batéria napodobňuje pohyb toku vodopádu a jeho veľmi príjemné tóny padajúcej vody. Čisté línie batérie sú podčiarknutie neprítomnosti pákového systému alebo otočných kohútikov. Spúšťací systém vody je nahradený technicky vyspelými LED indikátormi, ktoré sa práve na batériách Hansa Latrava objavili ako prvé.

Vodopádové batérie, značky Hansa Latrava, disponujú hladkými, jednoduchými povrchmi, ktoré sa dokonale snúbia s krásou minimalizmu.

Táto exkluzívna sada vodopádových batérií je určená predovšetkým pre vysoko náročnú klientelu, ktorá dáva prednosť nevšednému dizajnu a originálnym nápadom.

vodopádové batérie prinášajú do kúpeľní luxusný vzhľadvodopádové batérie prinášajú do kúpeľní luxusný vzhľad
tok vody pripomína pád i zvuk vodopádutok vody pripomína pád i zvuk vodopádu

Zdroj: http://freshome.com/…opus-design/

Článok Dizajnové batérie značky Hansa Latrava bol publikovaný 6. června 2013 v 15.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...