Vodovodné batérie podľa GRAFF

Tagy:  batéria, vodovodná batéria, umývadlo, umývadlová batéria, kúpeľňa, kúpeľňové batérie, hranatá batéria, páková batéria, batéria kovová, dizajn, moderný

Sponzorované odkazy:

Vodovodné batérie podľa GRAFF

Vysoký dizajn, ktorý stále častejšie navštevuje a pretvára kúpeľne, sa integruje do všetkých doplnkov. Dôraz je kladený predovšetkým na detaily, ktoré dodajú hlavnému produktu glamour vzhľad.

Medzinárodne uznávaný, takmer až avantgardný výrobca dizajnového kúpeľňového systému, spoločnosť Graff uviedla na trh fascinujúcu kolekciu umývadlových batérií. Spoločnosť Graff je predovšetkým známa svojimi kvalitnými, modernými a nadčasovými výrobkami, stelesňujúcimi rafinovanú eleganciu.

Hlavným zameraním spoločnosti je vytváranie inovatívnych batérií, ktoré sa používajú po celom svete. Niektoré modely z vydarených kolekcií nájdeme aj v najluxusnejších svetových hoteloch a rezidenciách multimilionárov.

K najnovším modelom spoločnosti patrí ultramoderná hranatá batéria, ktorá kopíruje črty vybrúseného diamantu. Každý výrobok, pochádzajúci z tejto kolekcie je ponúkaný vo variante lešteného chrómu alebo v spracovaní Steelnox či niklu so zamatovým nádychom.

Použitím unikátnych uhlov, detailného vybrúsenia a kvalitných materiálov disponuje batéria aerodynamickým vzhľadom. Každá batéria spoločnosti Graff dosiahne harmonickej vyrovnanosti medzi formou a funkciou – lahodné oku a príjemnému pohodliu pri každodennom používaní.

ultramoderné až nadčasové prevedenie pákových batériíultramoderné až nadčasové prevedenie pákových batérií

zdroj: http://www.graff-faucets.com

Článok Vodovodné batérie podľa GRAFF bol publikovaný 2. listopadu 2013 v 06.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...