PLANIKA: Ohnisko uprostred miestnosti

Tagy:  krb, krbové kachle, otvorené ohnisko, interiérové ​​krby, interiérový krb, planika, oheň, interiérové ​​ohnisko, ohnisko

Sponzorované odkazy:

PLANIKA: Ohnisko uprostred miestnosti

Otvorené ohnisko v miestnosti umocňuje atmosféru, prispieva k navodeniu romantických a intímnych okamžikov, vytvára pocit bezpečia, uvoľnenia a prispieva k celkovej relaxácii a odpočinku. Väčšina interiérov však nie je prispôsobená na to, aby sa v nich mohli postaviť krbové kachle alebo polootvorený krb. Ďalšia skupina užívateľov však klasiku krbových kachlí zavrhuje z dôvodu nemodernosti dizajnu. Na pomoc všetkým, ktorí túžia po otvorenom ohni uprostred miestnosti, prišla na pomoc spoločnosť PLANIKA, ktorá je popredným svetovým výrobcom dekoratívneho otvoreného ohniska.

Interiérové ohniská od spoločnosti PLANIKA disponujú moderným a medzinárodným dizajnom, ekologicky šetrnými technológiami, ktoré zamedzujú produkciu dymu. Interiérové ​​krby PLANIKA vytvárajú unikátnu atmosféru, ktorá ovplyvňuje náš každodenný život a stimuluje našu energiu.

vychutnajme si oheň bez dymu a zápachuvychutnajme si oheň bez dymu a zápachu

Vďaka najmodernejším použitým technológiám si môžeme vychutnávať oheň bez dymu, zápachu a nečistôt. Ponuka spoločnosti zahŕňa rozmanité formy krbov, ktoré sú navrhnuté medzinárodne uznávanými dizajnérmi. Kompletný sortiment spoločnosti si môžete prezrieť na webových stránkach: http://www.planikausa.com

ultramoderný vzhľad interiérových krbovultramoderný vzhľad interiérových krbov
krb ako súčasť nábytkukrb ako súčasť nábytku

Zdroj: http://design-milk.com/planika-fires

Článok PLANIKA: Ohnisko uprostred miestnosti bol publikovaný 11. června 2013 v 15.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...