5 tipov na luxusné krby

Tagy:  krbové kachle, dekorácie, doplnky, nábytok, obývacia izba, dom, bývanie

Sponzorované odkazy:

5 tipov na luxusné krby

Každý, kto má skúsenosť s domácim krbom alebo krbovými kachľami vie, že prírodné teplo je nenahraditeľné a obyčajné radiátory sa mu nikdy nemôžu rovnať. Ak bývate v panelovom dome, bohužiaľ o tomto luxuse môžete len snívať, ale tí, čo vlastnia rodinný dom, chalupu alebo aspoň rekreačnú chatu, tí by sa mali nechať inšpirovať a začať budovať.

V štýle minimalizmu

Minimalistické dekorácie sú v posledných rokoch naozaj v kurze a rovnako tak drobnejší a menej nápadný nábytok, ktorý je účelný, príjemný na pohľad a nijako bijúci do očí. Tento stojaci krb je ideálnou voľbou do menších priestorov, kde si nemôžete dovoliť práve hýriť miestom, lebo ho máte nedostatok. Touto jednoduchou záležitosťou si svoj ​​sen o rodinnom krbe splníte a pritom sa nebudete musieť zbavovať sedacej súpravy ani knižnice.

Autor: fabAutor: fab

V jednoduchosti je krása

Trochu nápaditejším, avšak nie príliš extravagantným modelom je tento kozub, ktorý je zaujímavý svojou jednoduchosťou, eleganciou a čistotou, ktorá je ideálna pre obývacie izby, haly alebo spálne v škandinávskom štýle, kde prevláda biela farba, prírodné drevo a minimum nábytku. Krb na prvý pohľad možno pôsobí ako atrapa, ale nenechajte sa zmiasť, v priebehu niekoľkých minút dokáže vyprodukovať toľko tepla, ako klasické krbové kachle.

Autor: finnishdesignshopAutor: finnishdesignshop

Čiernobiely skvost

Pripadajú vám predošlé krby príliš jednoduché, nenápadné a studené, avšak zdobenejšie varianty vás tiež nelákajú? Potom voľte túto alternatívu kompromisu, ktorá je vhodná takmer do každého interiéru. Vďaka čiernobielej kombinácii nemusíte meniť svoju červenú pohovku a všetko tak môže zostať pri starom bez zbytočných investícií okolo.

Autor: lampsplusAutor: lampsplus

Múdra alternatíva na stenu

Keby vám pred rokmi niekto povedal, že si krb môžete zavesiť napríklad na stenu, pravdepodobne by ste si teatrálne zaťukali na čelo. Dnes je ale všetko možné a dokonca aj to, že si zaobstaráte závesný krb, ktorý umiestnite nad komodu či truhlu s drevom. Krb je praktický napríklad v tom, že sa pri jeho čistení a prikladaní nemusíte ohýbať a namáhať si tak svoj ​​chrbát.

Autor: allmodernAutor: allmodern

Návrat k secesii

Preferujete v oblasti krbov staršie prevedenie a stojíte si za tým, že moderné sklenené varianty nemajú v domácnosti čo robiť? Potom vás iste poteší fakt, že stále existujú výrobcovia, a nie je ich málo, ktorí sa zameriavajú na rýdzo secesné krby a krbové kachle, ktoré vášmu domu dodajú tú pravú historickú atmosféru.

Autor: thosbakerAutor: thosbaker

Článok 5 tipov na luxusné krby bol publikovaný 21. dubna 2014 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...