Vauni: špecialista na dizajnové krby

Tagy:  krby, domáce krby, ekológia, ekologické krby, interiér, interiérové ​​krby

Sponzorované odkazy:

Vauni: špecialista na dizajnové krby

Ekologické krby sú veľmi obľúbenou alternatívou klasických komínových krbov, ktoré nie vždy nachádzajú v interiéroch dispozičné riešenie. K výhodám stolových alebo voľne stojacich krbov patrí predovšetkým ich prenosnosť a možnosť flexibilného umiestnenia.

K novinkám na trhu patria exkluzívne a ponukovo obmedzené krby, patriace do repertoáru spoločnosti Vauni. Ekologické krby fungujú na princípe metylalkoholu, ktorým sú poháňané, teda nevyžadujú nutné montážne ani technické zariadenie.

K prednostiam patrí predovšetkým ich dokonalý vzhľad, ľahká údržba a mobilita v priestore. Krby Globe a Divider od spoločnosti Vauni patria k najúžasnejším dizajnovým skvostom, ktoré dokážu premeniť priestor v nezabudnuteľnú atmosféru.

Krb Globe je voľne stojaci dizajnový krb, ktorého krása spočíva v guli, ktorá je srdcom ohniska. Guľa je usadená na podstavci, vnútro je obložené žulou a betónom. Ponuka zahŕňa model v bielom a čiernom prevedení, vyberať môžeme s nízkym alebo vysokým podstavcom, ktorý je otočný.

Sklenený model Divider je elegantný a decentný krb, ktorý je možné integrovať do všetkých štýlov interiéru. Minimalistické poňatie spočíva v decentnosti, čírosti materiálu a jednoduchosti.

Kvalite, originalite a vysokému dizajnu samozrejme zodpovedá aj cena, ktorá sa pohybuje okolo 4000 € za kus.

kolekcia krbov Globekolekcia krbov Globe
krby Dividerkrby Divider

zdroj: http://www.vauni.com

Článok Vauni: špecialista na dizajnové krby bol publikovaný 12. září 2013 v 15.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...