Toaletný stolík uľahčí život každej dáme

Tagy:  toaletný stolík, zrkadlo, spálňa, šatňa, líčenie, kozmetika, toaletka

Sponzorované odkazy:

Toaletný stolík uľahčí život každej dáme

Toaletné stolíky poznáme asi skôr ako z praxe z rozprávok a amerických filmov. Veľké zrkadlo a tiež poriadna šperkovnica, to je dokonalá predstava o toaletke. Nie vždy je však nutné vlastniť meter a pol dlhú plochu a rovnako veľké zrkadlo, aby sme mohli výhod tejto ženskej vymoženosti využiť.

Veľký neznamená lepší

Toaletný stolík nemusí byť v žiadnom prípade veľký. Rozmery totiž nemajú príliš vplyv na to, ako dobre ho budeme môcť používať. Dôležitejšie je, ako si ho zariadime, aké doplnky použijeme. Postačiť môže pokojne aj pol metrový priestor so zrkadlom a dostatkom úložného priestoru.

Doplnky zvyšujú komfort

Skutočný úžitok nám stolík prinesie vtedy, ak budeme mať všetko, čo potrebujeme, pekne po ruke. Každá žena najlepšie vie, čo potrebuje denne a čo využije len pri príprave na špeciálnu udalosť. Každodenne využívané pomôcky a výrobky je potrebné mať pohodlne po ruke, aby aj v rannom zhone nič nepadalo a všetko bolo vždy pripravené. Myslieť musíme ako na šperky, tak napríklad na kozmetické prípravky. Dobre nám tu poslúžia rôzne škatuľky, košíčky či stojany. Trebárs z priehľadného plastu sú veľmi praktické, hoci ich musíme častejšie upratovať.

Štýl lahodiaci oku

Toaletný stolík by sa mal tiež dáme páčiť. Doska a staré popraskané zrkadlo nie je to pravé. Ponuka je široká a je na každej, či si zvolí hotovú zostavu alebo si k nemu dopomôže vlastnými silami a skompletizuje ho z rôznych častí.

Ako z čias princezien

Fantázii sa medze nekladú a prečo si napríklad v prípade toaletky nesplniť sen? Pravé toaletky ako z rozprávky síce nepadnú do oka každej, zato urobia ohromnú radosť ženám, ktoré od mala po takom stolíku túžili.

Stolík ako pre princeznú, autor: thegeorgiacollection.co.ukStolík ako pre princeznú, autor: thegeorgiacollection.co.uk

Nebojte sa farieb ani čiernej

Pokiaľ naopak uprednostňujete výrazné veci trošku inak, môžete siahnuť po výrazne farebne prevedenom kúsku. Aj čierna je v tomto prípade veľmi vkusnou voľbou.

Moderný v tmavom dreve, autor: furnitureinfashion .netModerný v tmavom dreve, autor: furnitureinfashion .net

Masív v malom vydaní

Majiteľky tradične zariadených menších bytov si tiež prídu na svoje. Siahnuť môžu napríklad po stolíkoch z masívu, odtieň si môžu vybrať z ponuky alebo podľa vlastných predstáv upraviť. Tiež mini rozmery niektorých stolíkov potešia a umožnia ho zakomponovať takmer kamkoľvek.

Malý z masívu, autor: bogdanmebel .comMalý z masívu, autor: bogdanmebel .com

Moderné toaletky

Toaletné stolíky môžu byť aj ako na mieru šité moderným interiérom. U niektorých dizajnéri mali šancu sa vyblázniť. K dispozícii sú potom aj triezvejšie modely, ktoré sa hodia do akéhokoľvek priestoru. Sú charakteristické čistými líniami a vybraným materiálom.

Jednoduchosť a čisté línie, autor: sixninethree.co.ukJednoduchosť a čisté línie, autor: sixninethree.co.uk

Článok Toaletný stolík uľahčí život každej dáme bol publikovaný 15. června 2013 v 06.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...