Pripravte byt na domácu párty

Tagy:  párty, večierok, domáca oslava, konfety, balóniky

Sponzorované odkazy:

Pripravte byt na domácu párty

Už dopredu by bolo dobré si uvedomiť, v akých miestnostiach sa bude párty konať. Je tiež veľký rozdiel medzi tanečnou párty a posedením pri dobrom filme s niekoľkými priateľmi. Veľmi praktické je jednoznačne vyhradiť priestor pre párty, ktorý následne upravíme. Dôležitý je dostatok miest na sedenie tak, aby mal každý hosť svoje pohodlie a dostatočný komfort. Z miestností, v ktorých budú naši hostia sa oplatí zobrať všetky predmety, ktoré by sa mohli rozbiť, alebo ktoré nejakým spôsobom prekážajú. Na pohovku môžeme narovnať mäkké vankúšiky, aby sa hostia mohli pohodlne usadiť.

Pomocníci na jedno použitie

Ak organizujeme veľkú párty, kde sa bude púšťať hudba, bude sa tancovať a piť, príde nám riad na jedno použitie obzvlášť vhod. Papierové obrusy, plastové či papierové tanieriky… toho všetkého môžeme využiť a značne nám to ušetrí čas v priebehu párty aj po nej. Tégliky a tanieriky môžu mať farebnú potlač a tematicky tak zapadať do zvoleného štýlu párty.

Slávnostná výzdoba

Aby sme privítali svojich hostí naozaj štýlovo, môžeme sa pohrať s výzdobou interiéru. Použiť môžeme klasické konfety, girlandy a balóniky, či nejakú tematickú výzdobu. Tiež sviečky navodia príjemnú atmosféru. Dôležité je servírovanie drobného občerstvenia, ktoré by malo priamo lákať k ochutnaniu.

Jedlo alebo dekorácia? autor: GracescakesJedlo alebo dekorácia? autor: Gracescakes

Pripravte nevšedný domáci večierok

Usporiadať večierok, ktorý si hostia užijú je cieľom každého z nás. Aby sa tak stalo a naši priatelia sa nenudili, nebude od veci pripraviť im nejaké prekvapenie. Pozvite barmana, ktorý bude pred očami hostí pripravovať miešané nápoje, alebo si niekoľko receptov osvojte a show urobte sami. Využiť môžete tiež mnohé netradičné záležitosti, ako sú napríklad svietiace poháre. Malý ohňostroj tiež urobí svoje. Pripraviť môžeme aj niektorú zo spoločenských hier, ktorá rozhodne rozvíri atmosféru a hostia sa pri nej skvele zabavia.

Článok Pripravte byt na domácu párty bol publikovaný 18. července 2013 v 06.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...