4 tipy pre záhradné párty

Tagy:  záhrada, grilovanie, výbava, varenie, pečenie, riad

Sponzorované odkazy:

4 tipy pre záhradné párty

Leto je ideálnym obdobím kedy si užiť záhradu alebo terasu. Kým v zimných mesiacoch záhrada trpí a vy ju môžete leda tak obchádzať, jar a leto vám nečinnosť na pozemku dokonale vynahradí. Okrem toho, že sa počas krásnych letných dní môžete opaľovať a užívať si nič nerobenie, večery sú ideálne pre organizovanie vonkajších párty, kde skĺbite pozvanie vašich priateľov s večerou alebo iným pohostením. Kúpte si pár skvelých kúskov, vďaka ktorým bude každá záhradná párty skvelou záležitosťou, na ktorú budete všetci veľmi radi spomínať.

Počas varenia vonku a grilovania nielen ušpiníte veľa riadu, ale tiež hrozí jeho rozbitie. Predsa by ste si nechceli zničiť drahú porcelánovú súpravu, ktorú ste dostali od svojej babičky alebo zaobstarali za veľa peňazí. Pre vonkajšiu párty si preto ideálne zaobstarajte umelohmotnú alebo papierovú súpravu tácok, ktoré po jednom použití ekologicky zničíte a nemusíte sa viac starať o ich umývanie a skladovanie. Zabudnite však na obyčajný biely variant a zaobstarajte si na e-shope BARNEYS.COM farebné kúsky, ktoré sú pre záhradný večierok ako stvorené. Cena súpravy je na tomto e-shope 3 €.

Autor: BARNEYS.COMAutor: BARNEYS.COM

Ak sa chystáte hodovať vonku a tiež pozvať svojich priateľov alebo rodinu, mali by ste sa náležite vybaviť a tiež premyslieť, aké pokrmy pripravíte. Ak sa rozhodnete pre chlebíčky, strávite ich prípravou celý deň a v prípade vysokých teplôt riskujete ich pokazenie a následné zdravotné komplikácie. Ideálnou voľbou je preto grilovanie, ktoré je veľmi variabilné. Okrem mäsa a príloh môžete grilovať tiež zeleninu, ako sú napríklad celé klasy kukurice. Na tie si zaobstarajte tieto praktické držiaky, ktoré vám grilovanie uľahčia. Ich cena je na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM 14 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Zabudnúť by ste samozrejme nemali ani na sladké, ktoré je súčasťou každej oslavy a tiež párty. Po mäse, zelenine a iných slaných dobrotách totiž príde chuť na dezert a ak vám bude chýbať, hostí príliš nepotešíte. Namiesto typickej torty alebo zákuskov buďte chytrejší a pripravte predpečené sušienky a marschmalow, o ktoré sa prakticky nemusíte starať. S touto grilovacou súpravou na sladké máte o dezert postarané a určite si pochutíte. Stojan vás na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM vyjde na 23 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Nie každý preferuje grilovanie a tiež musíte mať na pamäti, že vám príprava a samotné grilovanie zaberie chvíľu času. V tejto dobe by ste svojim hosťom mali ponúknuť aspoň studenú misu, ktorá príjemne navodí chute a navyše vašej návšteve nebude nič chýbať. Nemusíte však vymýšľať žiadne zložité kreácie ani varenie, ale bohato si vystačíte s praktickou miskou na zeleninu a chutný dip. Cena tejto drevenej záhradnej misky je na e-shope SHOPMODALIST.COM 59 €.

Autor: SHOPMODALIST.COMAutor: SHOPMODALIST.COM

Článok 4 tipy pre záhradné párty bol publikovaný 11. července 2016 v 00.00 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...