Viete, ako zažiariť na vonkajšej párty?

Tagy:  gril, grilovanie, stolovanie, leto, júl, párty

Sponzorované odkazy:

Viete, ako zažiariť na vonkajšej párty?

Letné mesiace úplne zvádzajú k vonkajším aktivitám a prakticky každý s príchodom tepla a slniečka vymení pohodlný gauč a knihu za záhradu a tiež si zájsť na výlet. Využite toho, že práve vy máte priestor okolo pozemku alebo veľkú terasu a naplánujte si čas od času večierok alebo grilovaciu párty pre priateľov a rodinu. A ako na takej dennej alebo večernej akcii zažiariť? Máme pre vás pár dobrých tipov, ktoré nie sú nákladné a iste s nimi potešíte všetkých zúčastnených.

Grilujte vo veľkom

K letu a týmto letným aktivitám samozrejme neodmysliteľne patrí aj grilovanie. Tejto aktivite sa v tomto období venuje naozaj veľa ľudí a vy skutočne nemusíte byť výnimkou.. Na dobré jedlo a pitie svojich priateľov vždy nalákate a preto nešetrite. Grilovanie mäsa, alebo klobások nie je tak nákladné a navyše môžete poprosiť aj svojich hostí, aby s jedlom prispeli. Každopádne grilujte vo veľkom a naozaj celý deň a večer. Hostia budú mať pocit, že je o nich dobre postarané.

Pripravte netradičné pokrmy

Väčšinou sa všetky vonkajšie letné akcie točia okolo grilovania, čo je pomerne logické a prirodzené. Grilovanie je totiž jednoduché a zvládne ho úplne každý. Pokiaľ ale máte väčšie kuchárske skúsenosti a radi pripravujete kulinárske dobroty, potom sa zamerajte na niečo, čo je netradičné a čím rozhodne prekvapíte. Pripravte napríklad domáce sushi, drobné kanapky netypickej chuti alebo usporiadajte malé občerstvenie s množstvom jednohubiek a ďalších dobrôt, ktoré možno „zobkať“ po celý večer.

Autor: Marina AguiarAutor: Marina Aguiar

Nešetrite na kvalitnom pití

Ak k sebe priateľov a ich rodiny pozývate cez deň, potom by ste sa mali zamerať na skutočnosť, že je potrebné piť skôr nealkoholické nápoje a tiež pohostiť menšie deti. Pripravte preto jednoduchú limonádu, ktorá v horúcich dňoch všetkých dokonale osvieži. Skvelou voľbou je napríklad minerálna voda so sirupom z ovocia, do ktorej ešte pridáte čerstvé jahody, maliny a melón. Všetci vaše pohostenie iste ocenia a pochutia si. Večer potom myslite na naozaj kvalitný alkoholol, ktorým potešíte dospelých hostí, zabudnite na lacné krabicové vína a skôr siahnite po kvalitných odrodách, po ktorých vám nebude zle.

Pripravte výzdobu

Málokto by asi očakával, že si s párty dáte takú prácu, preto môžete skvele prekvapiť. Pripravte zaujímavú dekoráciu, ktorá jasne hovorí, že sa u vás koná večierok. Pomôcť vám môžu deti, ktoré vyrobia stužky a nápisy. V opačnom prípade zavítajte do obchodu a zaobstarajte si balóniky a trblietky.

Autor: Dennis sklomAutor: Dennis sklom

Článok Viete, ako zažiariť na vonkajšej párty? bol publikovaný 27. července 2017 v 00.00 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...