GO DESIGN: Ultramoderné záhradnícke potreby

Tagy:  záhrada, záhradkárenie, záhradné doplnky rastliny, kvety, kvetinové aranžmá, kvetinové doplnky, záhradnícke náčinie, záhradkárske doplnky, go dizajn

Sponzorované odkazy:

GO DESIGN: Ultramoderné záhradnícke potreby

Patríte k priaznivcom záhradkárenia, pestovania kvetín, kvetinového aranžmán a kvetinového dizajnu? Ak áno, nechajte sa inšpirovať ultramodernými doplnkovými prvkami, ktoré umocňujú krásu rastlín a navyše spĺňajú praktické hľadisko.

K veľmi obľúbeným pomocníkom patrí Re-Leaf čiže zberač dažďovej vody, ktorý ponúka nový, zodpovedný a vtipný pohľad na to, ako možno využiť každú dažďovú kvapku. Re-Leaf je vyrobený z hliníkového plechu a vytvarovaný do podoby listu, čo umožňuje stopercentnému zberu vody. Výrobok je dostupný v troch farebných odtieňoch, ponuka zahŕňa farbu modrú, hnedú a oranžovú.

Zberač dažďovej vody – originálne a praktickéZberač dažďovej vody – originálne a praktické

Ďalším veľmi podareným záhradníckym doplnkom je tzv. Tutrix, ktorý predstavuje oporu rastliny v modernom poňatí. Vďaka ergonomicky tvarovanému telu sa Tutrix dokonale prispôsobí rastu rastliny, jednotlivé časti do seba navzájom dokonale zapadajú. Okrem praktického hľadiska spĺňa výrobok aj hľadisko estetické, prispieva k oživeniu rastliny po stránke dizajnovej. Ponuka zahŕňa tri farebné odtiene: oranžovú, zelenú a svetlo ružovú.

TUTRIX – vkusné riešenie opory rastlínTUTRIX – vkusné riešenie opory rastlín

V ponuke tiež nájdeme inteligentný kvetináč, v ktorom je zabudovaná opierka rastlín, ktorá nielen podrží, vytvaruje, ale aj esteticky umocňuje. K dispozícii je v šedej alebo oranžovej farbe.

nápad versus designnápad versus design

Zdroj: http://design-milk.com/…es-go-design

Článok GO DESIGN: Ultramoderné záhradnícke potreby bol publikovaný 23. července 2013 v 06.30 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...