Prikrývky na posteľ v novom kabáte menom Patchwork

Tagy:  posteľ, prikrývky, prikrývky na posteľ, obliečky, textil, textílie, spálňa, spálňové textílie, látka, Patchwork, šité, ručne šité, originál

Sponzorované odkazy:

Prikrývky na posteľ v novom kabáte menom Patchwork

Bez ostychu môžeme povedať, že posteľ patrí k najdôležitejšiemu interiérovému nábytku, pretože na nej strávime v priemere takmer polovicu života …

Posteľ je tiež jedným z najväčších kusov nábytku, ktoré sa v našom interiéri nachádzajú a teda je neprehliadnuteľná. V čase spánku oceníme príjemné obliečky, ktoré budú dokonalou súhrou s našou pokožkou, cez deň naopak vnímame jej vizuálnu stránku. To, ako si posteľ oblečieme bude udávať dizajnový charakter celej miestnosti, teda stojí za to do nej investovať.

Rýchlou, jednoduchou, pohodlnou a cenovo veľmi dostupnou možnosťou sú prikrývky, vďaka ktorým bude posteľ vyzerať stále ako zo škatuľky.

Originálne autorské prikrývky s vlastným rukopisom nájdete na adrese www.fler.cz/oya. Tieto prikrývky sa stanú dominantou každej spálne, nielen pre pekný vizuálny zážitok, ale aj pre kvalitné spracovanie a príjemné materiály.

Patchworkové prikrývky na posteľ sú ušité z bavlnených látok a textilných zmesí v rôznych farebných kombináciách. Výplň tvorí kvalitný vatelín, zadná strana je zhotovená z bavlny.

Prikrývky na posteľ sú dostupné v rôznych veľkostiach, základom sú však prikrývky na jedno lôžko s rozmermi cca 125 × 205 cm (rozmery sa môžu o niekoľko cm líšiť). Prikrývky sú obvykle vyrobené z jednofarebných druhov látok, disponujúce niekoľko odtieňov základnej farby.

decentné prevedenie, exkluzívny výrobok, hodiny kvalitnej práce…decentné prevedenie, exkluzívny výrobok, hodiny kvalitnej práce…
v červenom …v červenom …
pre milovníkov fialových odtieňovpre milovníkov fialových odtieňov

zdroj a foto: www.fler.cz/oya

Článok Prikrývky na posteľ v novom kabáte menom Patchwork bol publikovaný 29. července 2013 v 07.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...