Trendy doplnkom sú písmená

Tagy:  dekorácie, doplnky, písmeno, písmená, výzdoba, bytové doplnky, bytové dekorácie, interiér, interiérové ​​dekorácie, interiérové ​​doplnky

Sponzorované odkazy:

Trendy doplnkom sú písmená

Interiérové ​​trendy sa menia s obmenou rokov, súčasným hitom sú písmená, ktoré sa prejavujú v rôznych formách. Literárne akcenty, abeceda alebo číselné symboly sú trendom dnešných moderných domovov.

Písmená, ako interiérová dekorácia môžu mať niekoľko podôb, môžu byť z rôznych materiálov, rôzne veľké aj farebné. V interiéri môžu byť zastúpené nespočetnými spôsobmi.

K trendy písmenkám patria bytové textílie, a to v podobe monogramov na uteráku, dekoračných vankúšikov, numerických motívov na koberci alebo dekoračných svietnikov.

K tradičným spôsobom zobrazenia literárnych akcentov patrí stena, podoba umenia a tradície. Unikátne riešenie prinášajú písmená z dreva, kovu, keramiky či plastu, ktoré na stene vytvárajú chaos v podobe exkluzívnej dekorácie.

Knižnice, kancelárie, študovne sa bez literárnych akcentov nezaobídu, nakoľko sú s odborom pevne späté. Kovové alebo drevené písmenká možno použiť ako zarážky kníh, stojany, ťažítka alebo ozdoby.

Literárne prízvuky môžu byť použité ako dekorácia alebo ako súčasť interiérového nábytku. Písmená môžu byť znázornené na skriniach, zarámované v obrazoch alebo ako súčasť kompletného interiéru.

písmená v podobe interiérových textíliípísmená v podobe interiérových textílií
zarážky kníh, stojany, ťažítka, …zarážky kníh, stojany, ťažítka, …
originálne poňatie stenyoriginálne poňatie steny

zdroj: http://freshome.com/…r-home-decor

Článok Trendy doplnkom sú písmená bol publikovaný 30. července 2013 v 15.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...