Efektívna práčovňa v rôznych častiach domu

Tagy:  bielizeň, práčovňa, práčka, sušička na bielizeň, pranie bielizne, pranie, interiér, zariaďujeme práčovňu

Sponzorované odkazy:

Efektívna práčovňa v rôznych častiach domu

Vo väčšine domácností patrí práčovňa k najviac zanedbaným priestorom domu či bytu. Efektívna práčovňa pritom umožňuje pohodlnejšie užívanie a pri vhodnej integrácii do priestoru môže byť súčasťou každej miestnosti.

Práčovňa by mala odrážať váš súčasný životný štýl a zjednodušovať každodennú rutinu. Nedostatok priestoru domu či bytu nie je prekážkou na vybudovanie plnohodnotnej práčovne.

Ak máte priestor, zvážte možnosť zariadiť si samostatnú práčovňu, ktorá bude zároveň slúžiť ako sušiareň, úložný priestor bielizne a žehliareň. Zároveň tu môžete zhromažďovať kôš so špinavou bielizňou, čím eliminujete prebytočné doplnky vo vašom interiéri.

Po ruke vám bude vždy žehliaca doska a žehlička, nebudete musieť prácne pri každom žehlení vyberať žehliacu dosku zo skrine, rozostavovať a opäť skladať.

Ak vám priestor neumožňuje výstavbu samostatnej práčovne, integrujte pracie spotrebiče do kuchyne. Tu sa ponúka možnosť schovanie práčky a sušičky na bielizeň do kuchynských dvierok.

Ďalšou možnosťou je integrácia práčovne do kúpeľne, čo je najrozšírenejší variant, a to nielen u nás. Avšak nevýhodou je nedostatok miesta, narušovanie súkromnej zóny a nevzhľadnosti.

ideálne riešenie – práčovňa ako samostatná miestnosť domuideálne riešenie – práčovňa ako samostatná miestnosť domu
integrácia práčovne do kuchynskej linkyintegrácia práčovne do kuchynskej linky
štandardné riešenie – práčovňa v kúpeľništandardné riešenie – práčovňa v kúpeľni

zdroj: http://freshome.com/…laundry-room

Článok Efektívna práčovňa v rôznych častiach domu bol publikovaný 15. srpna 2013 v 06.45 v rubrike Dom. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...