Kôš na bielizeň, ktorý vašej kúpeľni pristane

Tagy:  kôš na bielizeň, práčovňa, kúpeľňa, pranie bielizne, ratan

Sponzorované odkazy:

Kôš na bielizeň, ktorý vašej kúpeľni pristane

Kôš na bielizeň, vec tak obyčajná, napriek tomu však úplne nepostrádateľná. Mnohým roky slúži obyčajný plastový kôš strčený doslova niekde za rohom, iní si lámu hlavu, ako kôš na bielizeň vpasovať do ich príbytku. Nasledujúce príklady ukážu, že ponuka košov je prekvapivo pestrá a že aj tak obyčajný kôš na bielizeň môže byť krásny.

Kôš na bielizeň: čo od neho očakávame?

Tak presne touto otázkou by sme mali začať, hneď po tom by sme na ňu mali čo najvýstižnejšie odpovedať. V prípade, že máte práčovňu či kotolňu, nemusíte si robiť také starosti. Košu bude najlepšie práve tam, navyše si môžete dopriať väčší luxus a zaobstarať si potrebný kôš umožňujúci triedenie bielizne. Väčšina však pravdepodobne musí kôš na bielizeň umiestniť do kúpeľne, či už väčších či menších rozmerov. Maximálny objem koša, množstvo bielizne, dizajn či umiestnenie koša, to všetko musíme vziať do úvahy.

Kôš na triedenie bielizne

Kôš, ktorý umožňuje okamžité triedenie bielizne, môže byť príjemnou zmenou. Takých košov je na trhu celý rad, nájdeme ich v rôznych veľkostiach, zvyčajne potom s dvoma až tromi oddelenými priestormi na bielizeň. Niektoré sú tiež vyrobené tak, že si až sám zákazník vyberie, z koľkých dielov zostaví ten svoj vlastný kôš.

Autor: fler.cz/kos-trideniAutor: fler.cz/kos-trideni

Nerezové koše

Nerez ako materiál si získal mnoho priaznivcov. Niet divu, je krásny, ľahký a budí dojem luxusu. Do moderných kúpeľní sa navyše často výborne hodí. V rovnakom farebnom odtieni nie je problém zaobstarať si aj ďalšie kúpeľňové doplnky, možno teda všetko vybavenie výborne zladiť. Nerez býva kombinovaný ešte s ďalšími materiálmi, a to prírodnými, najmä s drevom, a kvalitnými plastmi.

Autor: www.homein.czAutor: www.homein.cz

Keď chceme kôš skryť

V niektorých prípadoch je najlepším riešením kôš ukryť v niektorej zo skriniek v kúpeľni či ho umiestniť pod umývadlo alebo dosku s umývadlom. Zbavíme sa tak starostí ohľadom vzhľadu koša, zamerať sa môžeme len na jeho funkčnosť.

Autor: IkeaAutor: Ikea

Koženkové koše na bielizeň

V poslednej dobe sa na trhu objavuje rad výrobkov z pevnej koženky. Mimo rôzne škatuľky a stojany sú k dispozícii aj koše na bielizeň. Príjemne tak rozširujú rad výrobkov hodiacich sa do moderných či atypických kúpeľní. Výrobky z tohto materiálu vyzerajú veľmi elegantne, v ponuke je zvyčajne hneď niekoľko odtieňov. Koženka sa tiež dobre udržuje, zvyčajne má dlhú životnosť.

Autor: www.ceske-koupelny.czAutor: www.ceske-koupelny.cz

Článok Kôš na bielizeň, ktorý vašej kúpeľni pristane bol publikovaný 15. dubna 2013 v 06.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...