Pohovka dvojakej tváre

Tagy:  sedačka, pohovka, sedacia súprava, sofa, otoman, kreslo, relaxačné kreslo, nábytok, bone lounge, dima loginoff

Sponzorované odkazy:

Pohovka dvojakej tváre

Pohovka, sedacia súprava, sofa, otoman, kreslo alebo relaxačné kreslo, to je výpočet jednotlivých nábytkových prvkov, ktoré nám majú poskytnúť príjemný a relaxačný užívateľský komfort. Niektoré modely nám dokážu komfort zaistiť vo veľkej miere, iné naopak v miere malej či dokonca len veľmi zanedbateľnej. Nech je tomu je ako chce, stále viac zákazníkov si svoju sedačku vyberá nie podľa pohodlia, ale podľa dizajnu.

Dizajnér Dima Loginoff je človek, ktorý vie, nielen čo od života chce, ale aj čo od neho dostane alebo môže očakávať. Jeho životným krédom je odvážnosť a talent riskovať, od čoho ale očakáva nejaký zisk.

Odvážnym a úplne riskantným počinom je jeho najnovšie dielo-sedačka, nazvaná Bone Lounge. Dizajn a štýl sedačky spochybňuje existujúce hranice interiérového dizajnu a redefinuje štýl súčasných interiérov. Nepravidelne tvarovaná sedačka vyvoláva pocit optického klamu, teda akéhosi nekonečna.

Design sedačky je umocnený tenkými pruhmi, akrylová štruktúra plnohodnotne spríjemňuje posadenie. Dvojaká možnosť sedenia na prvý pohľad vytvára dojem, že dvaja ľudia sedia na dvoch sedačkách, nie však na jednej. Sedačka je vhodná nielen do súkromných interiérov, ale aj to väčších kaviarní, hotelových lobby alebo do galérií či iných umeleckých inštitúcií.

atypická sedačka vo farebných líniáchatypická sedačka vo farebných líniách
vkusné a moderné poňatie sedacieho nábytkuvkusné a moderné poňatie sedacieho nábytku
dvojdimenziová sedačkadvojdimenziová sedačka

zdroj: http://www.thedesignblog.org/…-bone-lounge

Článok Pohovka dvojakej tváre bol publikovaný 30. srpna 2013 v 15.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...