Stolička Eliptica - komfort v kombinácii s dizajnom

Tagy:  sedačka, sedacia súprava, pohovka, atypická sedačka, modulárna sedačka, stoličky, kreslo, chair elliptica, oválna murovali

Sponzorované odkazy:

Stolička Eliptica - komfort v kombinácii s dizajnom

Sedací nábytok si prešiel a stále prechádza mnohými dizajnovými zmenami, ktoré v niektorých prípadoch vedú k úsmevu, pozastaveniu, zamysleniu či výkriku. Každý návrhár je obdarený jedinečnými ba v niektorých prípadoch doslova skvelými nápadmi, ktoré na trhu vytvárajú silnú konkurenciu, čo na trhu vedie k radu krásnych a štýlových kúskov.

K tomu, aby bol nábytok obdivovaný ba dokonca, aby sa o ňom písalo či hovorilo, musí disponovať určitým kúzlom a výnimočnosťou. Nemusí sa vždy jednať o exkluzivitu či luxus danej komodity, ale môže ísť napríklad o geniálny nápad, ktorý sa prejaví v nevšedným štýle.

Stolička Eliptica v sebe dokáže odrážať osobnosť budúcej generácie, jej vzhľad je atypický takmer až nadčasový. Jej dizajn dáva jasnú predstavu o aktuálnej nálade fluktuácie nastupujúcej generácie, ktorá má väčší záujem o aktívny životný štýl. Stereotyp denného života hádže za hlavu a berie život so všetkým čo k tomu patrí. To je len stručný charakteristický zoznam toho, ako by sa stolička Eliptica mohla prezentovať.

Jednoduché a zároveň dokonalé línie, robia zo stoličky Elipticy výnimočný kus sedacieho nábytku, ktorý podčiarkne osobnosť každého interiéru. Odvážne a veľmi hravé farby nielen rozžiaria interiér, ale aj vytrhnú svojich majiteľov z každodenného stereotypného života. Takže by sme mohli povedať, že so zaobstaraním stoličky Eliptica si zároveň zabezpečujeme psychológa…

fascinujúci designfascinujúci design

Zdroj: http://www.thedesignblog.org/…comfi-design

Článok Stolička Eliptica - komfort v kombinácii s dizajnom bol publikovaný 5. listopadu 2013 v 07.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...