Sedačka s tvárou rozdvojenej osobnosti

Tagy:  nábytok, sedací nábytok, kreslo, taburet, sedák, stolička, sofa, pohovka, odpočinkové kreslo, relaxačné kreslo, moderné kreslo, atypický nábytok

Sponzorované odkazy:

Sedačka s tvárou rozdvojenej osobnosti

Sedačka – pojem, ktorý charakterizuje menší typ sedačky, lepšie povedané skôr odpočinkového kresla. V našich podmienkach je však sedačka veľmi málo využívaná, obyčajne pre ňu chýba v interiéri miesto.

Revolučný typ odpočinkovej sedačky pochádza z dielne dizajnérky Ditte Maigaard, ktorej tvorbu ovplyvnili rozdiely vo vzťahoch. Sedačka by mala stvárňovať rozdvojenú osobnosť, čomu je aj jej konštrukcia prispôsobená. Tvar a výraz odpočinkového kresla je rozvinutý v textilnej jednote, ktorý určuje charakterové poňatie nábytku.

Čalúnenie sedačky je rozdelené do jednotlivých pruhov, ktoré je možné použiť na vytvorenie prispôsobiteľnému sfarbeniu zadnej strany. Sedačka je určená pre použitie v strede interiéru, predná aj zadná časť je určená na sedenie či odpočinok. Svojou podstatou a dizajnovým spracovaním môže sedačka pôsobiť ako vkusný rozdeľovač interiéru.

Jednofarebné a viacfarebné prevedenie sedačky podľa strán, jedna strana disponuje farbou krémovou (v jednotnom celku), druhá strana vykazuje známky farebných kreácií. Úplne originálne a unikátne spracovanie interiérového nábytku, ktorý má svoju nezabudnuteľnú a charakteristic­kú tvár.

z jednej strany bielaz jednej strany biela
a z tej druhej farebnáa z tej druhej farebná
sedačka s tvárou rozdvojenej osobnostisedačka s tvárou rozdvojenej osobnosti

Zdroj: http://www.madebymaigaard.com

Článok Sedačka s tvárou rozdvojenej osobnosti bol publikovaný 30. září 2013 v 06.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...