Predložky z dielne Blanky Matragi

Tagy:  Blanka Matragi, kúpeľňa, kúpeľňová predložka, predložka do kúpeľne, predložka pred vaňu, grund, vaňová predložka, sprchový kút

Sponzorované odkazy:

Predložky z dielne Blanky Matragi

Exkluzívne predložky luxusného dizajnového stvárnenia nielen zútulnia modernú kúpeľňu, ale tiež ju farebne dotvoria a podčiarknu jej jedinečnosť a originalitu.
Kolekcia kúpeľňových predložiek je inšpirovaná aktuálnou tvorbou slávnej návrhárky a predchádzajúcou tvorbou inšpirovanou Františkom Kupkom. Jedinečná farebná štruktúra a dizajn odráža vo všetkých modeloch nenapodobiteľný rukopis, ktorý náležite patrí pani Matragi.

Veľkou inšpiráciou pre Blanku Matragi je predovšetkým príroda, ktorá jej poskytuje veľmi rozsiahle možnosti a rozmanitosti tvorenia.

Exkluzívny tovar je k dostaniu na českom trhu, je ponúkaný českou rodinnou firmou Grund. Ponuka zahŕňa tri veľkosti kúpeľňových predložiek, najmenší model disponuje rozmermi 60 × 100 cm, predložku kúpime za 60 €. Väčší model disponuje rozmermi 70 × 120 cm a k dostaniu je za 84 €. V ponuke je tiež predložka o rozmeroch 60 × 130 cm, za cenu 78 €, avšak k dispozícii je iba fialovo-červený variant.

Kolekcia kúpeľňových predložiek je vyrobená z kvalitných vlákien, ktoré disponujú vysokými úžitkovými vlastnosťami. K prednostiam, vedľa originálneho dizajnu, patrí zvýšená odolnosť proti zašpineniu, antistatické vlastnosti a farebná stálosť.

exkluzívny prvok do vašej kúpeľneexkluzívny prvok do vašej kúpeľne
detailné prevedeniedetailné prevedenie
fascinujúce farbyfascinujúce farby
pastva pre očipastva pre oči

Zdroj: www.grund.cz

Článok Predložky z dielne Blanky Matragi bol publikovaný 2. září 2013 v 07.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...