Kúpeľňa plná skla

Tagy:  kúpeľne, kúpeľňa, moderná kúpeľňa, zariaďujeme kúpeľňu, nábytok, kúpeľňový nábytok, praktický nábytok, toaleta, sanitárna keramika, kúpeľňové doplnky, sklo, sklenený nábytok, nábytok zo skla, umývadlo, sklenené umývadlo, umývadlo zo skla

Sponzorované odkazy:

Kúpeľňa plná skla

Kúpeľňové zariaďovacie predmety v oblasti sanitárnej keramiky disponujú obvykle jednotnou podobou. Ponuku tvorí sanitárna keramika v bielom prevedení, oblého tvaru a rovnakého princípu.

Úplne odlišnou cestou sa rozhodla vydať spoločnosť Ceramica CSG, ktorá uviedla na trh keramicko-sklenené kúpeľňové vybavenie. Ultramoderný sklenený nábytok sa uberá krokmi minimalistických prvkov, ostrými rohmi a nepoškvrneným povrchom.

Pre oko je táto sklenená módna prehliadka doslova balzamom na dušu, otázkou však zostáva, ako sa bude nábytok udržiavať v reálnom živote. Sklo, keramika a chróm, materiály vyžadujúce častú a dôkladnú údržbu, ale vytúžený výsledok za tie hodiny práce určite stojí.

Sklenená kolekcia zahŕňa bidet disponujúci misou zo skla, záchodovú misu, ktorá je síce z keramiky, ale príklop je tvorený z pevného a tvrdeného skla. Sklenené je aj umývadlo, ktoré sa nesie v duchu perfekcionalizmu a tak trochu atypického poňatia klasického umývadla. Ponuka zahŕňa niekoľko typov umývadiel, vyberať je možné z klasických umývadiel, dvojitých umývadiel alebo malých umývadiel.

V ponuke sú umývadlá samostatne stojace v priestore, ktoré prinášajú inovatívne riešenie pre veľkopriestorové kúpeľne.

nablýskaná elegancia sklanablýskaná elegancia skla
sklenený nábytok dodá kúpeľni novú tvársklenený nábytok dodá kúpeľni novú tvár
elegancia a luxuselegancia a luxus

Zdroj: http://dornob.com/…-cold-design

Článok Kúpeľňa plná skla bol publikovaný 25. října 2013 v 15.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...